آرشیو اخبار

 • سخنرانی امید کوشکی در پنجمین کنفرانس سخنرانی امید کوشکی در پنجمین کنفرانس به گزارش روابط عمومی انجمن تولیدکنندگان مستربچ و کامپاند ایران، رییس هیات مدیره انجمن در پنل افتتاحیه پنجمبن کنفرانس بین المللی مستربچ و کامپاندهای پلیمری، آمار و اطلاعات کاملی از وضعیت این صنعت ارائه داد.
 • سی و ششمین جلسه کارگروه توسعه صادرات غیرنفتی سی و ششمین جلسه کارگروه توسعه صادرات غیرنفتی به گزارش روابط عمومی انجمن تولیدات مستربچ و کامپاند ایران، اتاق بازرگانی ایران طی نامه ای تصمیمات سی و ششمین جلسه کارگروه توسعه صادرات غیرنفتی را اعلام کرد.
 • مدل‏‌های کسب و کار جدید بر اساس چشم‌انداز مصرف مدل‏‌های کسب و کار جدید بر اساس چشم‌انداز مصرف به گزارش روابط عمومی انجمن تولیدکنندگان مستربچ و کامپاند ایران به نقل از معاونت بررسی‌های اقتصادی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران، کووید-۱۹ ضرورت یافتن راه‏‌حل‏‌های موثر برای تسریع در حل چالش‌های اجتماعی و زیست‏ محیطی را افزایش داده است.
 • چشم‌انداز مبهم بازارهای پتروشیمی در سال2021 چشم‌انداز مبهم بازارهای پتروشیمی در سال2021 به گزارش روابط عمومی انجمن تولیدکنندگان مستربچ و کامپاند ایران به نقل از نیپنا، گروه نفت و گاز ام‌او‌ال مجارستان بر این باور است که شیوع ویروس همه‌گیری جهانی کرونا و تردیدهای سیاسی چشم‌انداز‌های بازارهای پتروشیمی برای سال آینده میلادی را تیره و تار کرده است.
 • شماره نوامبر دنیای کامپاندینگ منتشر شد شماره نوامبر دنیای کامپاندینگ منتشر شد به گزارش روابط عمومی انجمن تولیدکنندگان مستربچ و کامپاند ایران، شماره ماه نوامبر مجله دنیای کامپاندینگ، با موضوعات متنوعی چون نوآوری های کربن بلک، بررسی کیفیت کامپاند هنگام تولید و تغذیه مواد/فناوری مخلوط کردن توسط AMI منتشر شد.
 • سمینار آنلاین علوم و فناوری پلیمر سمینار آنلاین علوم و فناوری پلیمر به گزارش روابط عمومی انجمن تولیدکنندگان مستربچ و کامپاند ایران، چهاردهمین سمینار بین المللی علوم و تکنولوژی پلیمر امسال به صورت آنلاین و تحت پلتفرم Adobe Connect برگزار می شود.
 • سه مصوبه فوری برای ترخیص کالا سه مصوبه فوری برای ترخیص کالا به گزارش روابط عمومی انجمن تولیدکنندگان مستربچ و کامپاند ایران به نقل از ایسنا، ه دنبال تاکید مقام معظم رهبری بر هماهنگی دستگاه‌ها برای تامین نیاز بازار و ایجاد تعادل در قیمت‌ها، معاون فنی گمرک اعلام کرد که امروز طی جلسه‌ای فوق العاده توسط ستاد تنظیم بازار به ریاست وزیر صمت، مصوباتی در رابطه با ترخیص سریع کالاها در گمرک و بنادر صادر شده که می‌تواند به ترخیص حجم قابل توجهی از کالاها منتهی شود.
 • تصمیمات مهم دولت در زمینه ارزی تصمیمات مهم دولت در زمینه ارزی به گزارش روابط عمومی انجمن تولیدکنندگان مستربچ و کامپاند ایران به نقل از اقتصادآنلاین، در جلسه فوق العاده ستاد هماهنگی اقتصادی دولت به ریاست حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی رئیس جمهور با اتخاذ تصمیمات ویژه در حوزه تجارت خارجی و مسائل ارزی مرتبط با آن، تسهیلات بیشتری برای تشویق صادرات و استفاده از منابع ارزی جهت تامین ارز مورد نیاز واردات مواد اولیه واحدهای تولیدی ایجاد شد.
 • پایان خوش پایان خوش به گزارش روابط عمومی انجمن تولیدکنندگان مستربچ و کامپاند ایران، پنجمین کنفرانس بین المللی متربچ و کامپاندهای پلیمری به صورت آنلاین تحت پلتفرم زوم برگزار شد و رضایت عمده مخاطبان را به دست آورد.
 • نمایشگاه مجازی پنجمین کنفرانس آغاز به کار کرد نمایشگاه مجازی پنجمین کنفرانس آغاز به کار کرد به گزارش روابط عمومی انجمن تولیدکنندگان مستربچ و کامپاند ایران، نمایشگاه مجازی پنجمین کنفرانس بین المللی مستربچ و کامپاندهای پلیمری آغاز به کار کرد.
 • ویدیوی نصب نرم افزار زوم ویدیوی نصب نرم افزار زوم برای سهولت در نصب و استفاده از زوم، ویدیوی زیر را مشاهده فرمایید.
 • فایل راهنمای نصب و استفاده از زوم فایل راهنمای نصب و استفاده از زوم به گزارش روابط عمومی انجمن تولیدکنندگان مستربچ و کامپاند ایران، پنجمین کنفرانس بین المللی مستربچ و کامپاندهای پلیمری تحت پلتفرم زوم از فردا 8 صبح آغاز به کار خواهد کرد.
 • کنداکتور نهایی کنداکتور نهایی کنداکتور نهایی را از اینجا دانلود کنید.
 • پخش زنده افتتاحیه کنفرانس پخش زنده افتتاحیه کنفرانس لینک پخش زنده افتتاحیه کنفرانس را از اینجا دریافت کنید.
 • گذرواژه های ورود به کنفرانس گذرواژه های ورود به کنفرانس به گزارش روابط عمومی انجمن تولیدکنندگان مستربچ و کامپاند ایران، پیرو اطلاعیه هیات مدیره مبنی بر استفاده رایگان از کنفرانس، گذر واژه های ورود به سالن یک و دو اعلام شد.
 • اطلاعیه مهم و فوری اطلاعیه مهم و فوری اطلاعیه مهم و فوری
 • نمایشگاه مجازی هم زمان با کنفرانس نمایشگاه مجازی هم زمان با کنفرانس به گزارش روابط عمومی انجمن تولیدکنندگان مستربچ و کامپاند ایران، نمایشگاه مجازی پنجمین کنفرانس بین المللی مستربچ و کامپاندهای پلیمری هم زمان با آغاز به کار کنفرانس افتتاح خواهد شد.
 • حضور دو معاون وزیر در پنجمین کنفرانس حضور دو معاون وزیر در پنجمین کنفرانس به گزارش روابط عمومی انجمن تولیدکنندگان مستربچ و کامپاند ایران، دو معاون وزیر در پنل افتتاحیه پنجمین کنفرانس بین المللی مستربچ و کامپاندهای پلیمری حضور خواهند داشت و سخنرانی های خود را با موضوع اهمیت صنعت میانی در تکمیل زنجیره صنعت پتروشیمی ایراد خواهند نمود.
 • پخش زنده افتتاحیه کنفرانس پخش زنده افتتاحیه کنفرانس به گزارش روابط عمومی انجمن تولیدکنندگان مستربچ و کامپاند ایران، پنل افتتاحیه پنجمین کنفرانس بین المللی مستربچ و کامپاندهای پلیمری به صورت زنده از طریق سایت آپارات پخش خواهد شد.
 • برگزاری نشست مطبوعاتی پنجمین دوره کنفرانس مستربچ و کامپاندهای پلیمری برگزاری نشست مطبوعاتی پنجمین دوره کنفرانس مستربچ و کامپاندهای پلیمری به گزارش روابط عمومی انجمن تولید کنندگان مستربچ و کامپاند ایران، روز چهارشنبه 23 مهرماه نشست مطبوعاتی پنجمین کنفرانس بین المللی مستربچ و کامپاندهای پلیمری به صورت آنلاین تحت پلتفرم زوم برگزار شد.