اخبار انجمن

 • فضای علمی و تخصصی در یکصد و چهل دومین جلسه هیات مدیره فضای علمی و تخصصی در یکصد و چهل دومین جلسه هیات مدیره به گزارش روابط عمومی انجمن تولیدکنندگان مستربچ و کامپاند ایران، یکصد و چهل و دومین جلسه هیات مدیره انجمن با حضور میهمانانی از بانک پارسیان، شرکت ملی صنایع پتروشیمی، مرکز مطالعات و پژوهش های بازرگانی و دکتر مشایخی، استاد دانشکده مدیریت و اقتصاد دانشگاه صنعتی شریف برگزار شد.
 • بهره گیری از تجربه و دانش فنی تمام اعضا در جهت بهبود فضای کسب و کار بهره گیری از تجربه و دانش فنی تمام اعضا در جهت بهبود فضای کسب و کار محمدعلی سرانجام، عضو هیات مدیره شرکت عالی رنگ طی رای گیری انجام شده در جلسه کمیسیون فنی انجمن تولیدکنندگان مستربچ و کامپاند ایران، به عنوان رییس کمیسیون فنی انجمن برگزیده شد. روابط عمومی انجمن با هدف شناخت بهتر اعضا و فعالین صنعت پلاستیک و پلیمر با ایشان و برنامه های این کمیسیون گفت و گویی با وی انجام داد که در ادامه می خوانید:
 • جلسه هم اندیشی و تبادل نظر با تشکل های صنایع تکمیلی پتروشیمی جلسه هم اندیشی و تبادل نظر با تشکل های صنایع تکمیلی پتروشیمی به گزارش روابط عمومی انجمن تولیدکنندگان مستربچ و کامپاند ایران، جلسه هم اندیشی و تبادل نظر در خصوص چالش ها و مشکلات صنایع پایین دستی پتروشیمی و دست یابی به راهکارهای مناسب با حضور معاون محترم وزیر نفت در امور پتروشیمی و مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی و تشکل های صنایع پایین دستی پتروشیمی برگزار شد.
 • جلسه هیات مدیره انجمن با حامیان رسانه ای پنجمین کنفرانس جلسه هیات مدیره انجمن با حامیان رسانه ای پنجمین کنفرانس به گزارش روابط عمومی انجمن تولیدکنندگان مستربچ و کامپاند ایران، یکشنبه 29 دی ماه 98، خانه مستربچ و کامپاند ایران میزبان حامیان رسانه ای پنجمین کنفرانس بین المللی مستربچ و کامپاند ایران بود.
 • جلسه فوق العاده هیات مدیره در یک شب برفی جلسه فوق العاده هیات مدیره در یک شب برفی به گزارش روابط عمومی انجمن تولیدکنندگان مستربچ و کامپاند ایران، جلسه فوق العاده هیات مدیره با حضور میهمانان متعدد از تامین کنندگان، کارگزاری های بورس و رسانه های همراه انجمن روز یکشنبه 29 دی ماه از ساعت 5 عصر تا 9:30 دقیقه شب برگزار شد.
 • مهلت ثبت سهمیه مواد اولیه واحدهای تولیدی فقط تا 15 بهمن مهلت ثبت سهمیه مواد اولیه واحدهای تولیدی فقط تا 15 بهمن وزارت صنعت، معدن و تجارت از فعالان اقتصادی و تولیدکنندگان خواست تا قبل از 15 بهمن ماه تقاضای سهمیه مواد اولیه خود را ثبت کنند در غیر این صورت سهمیه آنان غیر فعال می شود.
 • نشست خبری دومین همایش ملی نوآوری در صنعت پلاستیک در خانه مستربچ و کامپاند ایران نشست خبری دومین همایش ملی نوآوری در صنعت پلاستیک در خانه مستربچ و کامپاند ایران به گزارش روابط عمومی انجمن تولیدکنندگان مستربچ و کامپاند ایران، نشست خبری دومین همایش ملی نوآوری در صنعت پلاستیک روز سه شنبه 24 دیماه در خانه مستربچ و کامپاند ایران برگزار شد و نایب رییس انجمن ملی صنایع پلیمر ایران در این نشست با اشاره به تحول در صنعت پلاستیک کشور از حرکت در مسیر توسعه و نوآوری در این صنعت یاد کرد.
 • یکصد و چهلمین جلسه هیات مدیره برگزار شد یکصد و چهلمین جلسه هیات مدیره برگزار شد به گزارش روابط عمومی انجمن تولیدکنندگان مستربچ و کامپاند ایران، یکصد و چهلمین جلسه هیات مدیره انجمن روز یکشنبه 22 دی ماه از ساعت 5 عصر آغاز شد و تا ساعت 9 شب ادامه یافت.
 • نشست کمیسیون فنی انجمن برگزار شد نشست کمیسیون فنی انجمن برگزار شد به گزارش روابط عمومی انجمن تولیدکنندگان مستربچ و کامپاند ایران، نشست کمیسیون فنی انجمن تولیدکنندگان مستربچ و کامپاند ایران روز یکشنبه 22 دی ماه 98 در خانه مستربچ و کامپاند ایران برگزار شد.
 • بازدید سرپرست صندوق بازنشستگی از پتروشیمی جم بازدید سرپرست صندوق بازنشستگی از پتروشیمی جم به گزارش روابط عمومی انجمن تولیدکنندگان مستربچ و کامپاند ایران، نعمت الله ایزدی سرپرست صندوق بازنشستگی با حضور اعضای هیئت مدیره صندوق بازنشستگی کشوری و هلدینگ صبا انرژی از پتروشیمی جم و پروژه ABS/RUBBER بازدید کردند.
 • پلی پروپیلن جم در بین ۵ شرکت برتر ایران پلی پروپیلن جم در بین ۵ شرکت برتر ایران به گزارش روابط عمومی انجمن تولیدکنندگان مستربچ و کامپاند ایران به نقل از آژانس رویدادهای مهم نفت و انرژی "نفت ما"، شرکت پلی پروپیلن جم در جایزه استاندارد ۳۴۰۰۰ مدیریت منابع انسانی با دریافت نشان برنزین C3 در بین ۵ شرکت برتر ایران قرار گرفت.
 • باید نظام استاندارد در تمام امور زندگی وارد شود باید نظام استاندارد در تمام امور زندگی وارد شود به گزارش روابط عمومی انجمن تولیدکنندگان مستربچ و کامپاند ایران، نیره پیروزبخت رییس سازمان ملی استاندارد گفت: در عصری زندگی می‌کنیم که تحولات در دنیا بسیار سریع اتفاق می‌افتد و ما در کشور با وجود شرایط خاص سیاسی و اقتصادی حاکم بر جامعه باید تلاش کنیم تا از سیر تحولات باز نمانیم.
 • برگزاری نشست کمیسیون فنی انجمن برگزاری نشست کمیسیون فنی انجمن به گزارش روابط عمومی انجمن تولیدکنندگان مستربچ و کامپاند ایران، نشست کمیسیون فنی انجمن روز یکشنبه مورخ 22 دی ماه 98 در خانه مستربچ و کامپاند ایران برگزار می شود. 
 • مذاکرات فشرده در جلسه فوق العاده هیات مدیره انجمن مذاکرات فشرده در جلسه فوق العاده هیات مدیره انجمن به گزارش روابط عمومی انجمن تولیدکنندگان مستربچ و کامپاند ایران، روز یکشنبه 15 دی ماه 98، جلسه فوق العاده هیات مدیره با حضور میهمانان متعدد به انجام رسید. 
 • قدردانی هیات مدیره انجمن از زحمات سرکار خانم مومنی، دبیر پیشین انجمن قدردانی هیات مدیره انجمن از زحمات سرکار خانم مومنی، دبیر پیشین انجمن به گزارش روابط عمومی انجمن تولیدکنندگان مستربچ و کامپاند ایران، مراسم تقدیر از سرکار خانم مومنی، دبیر پیشین انجمن به پاس سالها تلاش صادقانه در این مسوولیت روز یکشنبه 15 دی ماه در دفتر انجمن برگزار شد. 
 • ایران در تولید محصولات زنجیره استایرن خودکفا می‌شود ایران در تولید محصولات زنجیره استایرن خودکفا می‌شود به گزارش روابط عمومی انجمن تولیدکنندگان مستربچ و کامپاند ایران، پتروشیمی های تبریز و شازند توافقنامه ای برای توسعه زنجیره ارزش و تنوع بخشی به تولید محصولات و پرهیز از خام فروشی امضا کردند.
 • یکصد و سی و هفتمین جلسه هیات مدیره انجمن تولیدکنندگان مستربچ و کامپاند ایران برگزارشد یکصد و سی و هفتمین جلسه هیات مدیره انجمن تولیدکنندگان مستربچ و کامپاند ایران برگزارشد به گزارش روابط عمومی انجمن تولیدکنندگان مستربچ و کامپاند ایران، یکصد و سی و هفتمین جلسه هیات مدیره انجمن روز یکشنبه 8 دی ماه 98 با حضور میهمانان مدعو برگزار شد.
 • دومین جلسه کمیته علمی پنجمین کنفرانس بین المللی مستربچ و کامپاندهای پلیمری برگزار شد دومین جلسه کمیته علمی پنجمین کنفرانس بین المللی مستربچ و کامپاندهای پلیمری برگزار شد به گزارش روابط عمومی انجمن تولیدکنندگان مستربچ و کامپاند ایران، دومین جلسه کمیته علمی کنفرانس با موضوع انتخاب سخنرانان و عناوین سخنرانی ها و همچنین انتخاب موضوع کارگاه های آموزشی کنفرانس برگزار شد.
 • بهره مندی شرکت‌های خلاق از خدمات صادراتی بهره مندی شرکت‌های خلاق از خدمات صادراتی به گزارش روابط عمومی انجمن تولیدکنندگان مستربچ و کامپاند ایران به نقل از ایران مراسم نیوز، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برای شرکت‌های خلاق نیز مانند شرکت‌های دانش‌بنیان، خدمات صادراتی متنوعی ایجاد کرده است؛ این شرکت‌ها می‌توانند محصولات خود را با استفاده از این امکانات به بازارهای جدید صادر کنند.
 • استایرن در بورس کالا استایرن در بورس کالا قیمت استایرن پتروشیمی پارس از ابتدای سال جاری طی یک روند صعودی با 30 درصد افزایش به 109،307 ریال در هر کیلوگرم در اواخر تیرماه رسید.