ارسال پاسخ

imbpa.com ارزیابی برنامه آموزشی انجمن در جلسه کمیسیون آموزش ۱۶ تير ۱۳۹۹ ۰۰:۰۱
به گزارش روابط عمومی انجمن تولیدکنندگان مستربچ و کامپاند ایران، جلسه کمیسیون آموزش انجمن عصر روز یکشنبه جهت ارزیابی برنامه های آموزشی انجمن در سال 99 برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی انجمن تولیدکنندگان مستربچ و کامپاند ایران، جلسه کمیسیون آموزش انجمن عصر روز یکشنبه جهت ارزیابی برنامه های آموزشی انجمن در سال 99 برگزار شد. 

جلسه کمیسیون آموزش انجمن به واسطه شیوع موج دوم کرونا به صورت آنلاین و از طریق اسکایپ برگزار شد. در ابتدای جلسه گزارشی از وبینارهای برگزار شده در سال 99 ارائه شد و نتایج ارزشیابی انجام گرفته از حاضران در وبینارها در اختیار اعضای کمیسیون قرار گرفت. "کاربرد آنالیز حرارتی در شناسایی آمیزه های پلیمری"، "اصول و مبانی اندازه گیری و کنترل رنگ" و" فرآیندهای اکستروژن واکنشی" وبینارهای برگزار شده در اردیبهشت، خرداد و تیرماه 99 بود که با استقبال مطلوب علاقمندان برگزار شد. 

آقای بهزادی، بر لزوم نیازسنجی جامع برای انتخاب موضوعات دوره های آموزشی تاکید کردند و مقرر شد از طریق نظرسنجی در سایت و رسانه های انجمن این نیازسنجی انجام پذیرد. 

بر اساس پیشنهاد حاضران در وبینارهای برگزار شده، مباحثی هم چون رئولوژی، انواع پیگمنت ها، مستربچ های افزودنی و... به عنوان عناوین دوره های آتی مورد بحث قرارگرفت و در نهایت مبحث رئولوژی به عنوان موضوع وبینار آتی انجمن انتخاب شد. 

در ادامه برگزاری آنلاین دوره های آموزشی در شرایط فعلی و تا رفع نگرانی در مورد شیوع کرونا، به عنوان جایگزین دوره های حضوری به تصویب رسید. 

انتشار نشریه مستربچ و کامپاند، موضوع آخر جلسه کمیسیون فنی در تاریخ 15 تیرماه 99 بود. در نظر گرفتن 10 صفحه برای درج مطالب آموزشی و بازتاب دست آوردهای علمی و کاربردی اعضای انجمن مورد بررسی قرار گرفت و مقرر شد با اطلاع رسانی گسترده نسبت به دریافت دست آوردهای فنی واحدهای تحقیق و توسعه شرکت ها، اقدام گردد. 

آقای دکتر معصومی عضو هیات علمی دانشگاه صنعتی اصفهان و مدیر شرکت نوآوران بسپار نیز با اشاره به  انتشار نشریه ای صنعتی که منعکس کننده دست آوردهای شرکت ها باشد، بر لزوم همراهی واحدهای عضو انجمن در انتشار این نشریه تاکید کرد. 

گروه کمیسیون آموزش انجمن در واتس اپ برای تبادل نظر میان اعضای انجمن آماده دریافت پیشنهادات تمامی علاقمندان می باشد. برای حضور در گروه کمیسیون آموزش انجمن می توانید با شماره 09120381663 از طریق واتس اپ تماس حاصل فرمایید. 

در این نشست همراهان کمیسیون آموزش از شرکت های کیمیا پلیمر آپادانا، نوآوران بسپار، کربی پلیمر، پالاز موکت، رنگدانه سیرجان، توسعه پردیس سبز، گروه آموزشی آلپ، مهتاب بسپار پویا، عالی رنگ و... پیشنهادات و مطالب خود را ارائه نمودند. 

اخبار مرتبط

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد