ارسال پاسخ

imbpa.com کارکردهای متنوع تر تر و اثر گذار کنفرانس در شرایط خاص ۲۰ مهر ۱۳۹۹ ۱۳:۱۰
به گزارش روابط عمومی انجمن تولیدکنندگان مستربچ و کامپاند ایران، سیدهادی حسینی بافی، رییس هیات مدیره شرکت ستارکالا، اسپانسرطلایی پنجمین کنفرانس بین المللی مستربچ و کامپاندهای پلیمری گفت:" کنفرانس می تواند در به روز رسانی دانش اعضا نقش بسزائی ایفا کند."

به گزارش روابط عمومی انجمن تولیدکنندگان مستربچ و کامپاند ایران، سیدهادی حسینی بافی، رییس هیات مدیره شرکت ستارکالا، اسپانسرطلایی پنجمین کنفرانس بین المللی مستربچ و کامپاندهای پلیمری گفت:" کنفرانس می تواند در به روز رسانی دانش اعضا نقش بسزائی ایفا کند."

بافی ضمن ارائه تاریخچه کوتاهی از فعالیت شرکت ستارکالا گفت:

"گروه ستار چهار دهه است که مشغول به ارائه خدمات در عرصه های مختلف صنعتی است. شرکت ستارکالا به عنوان یکی از زیر مجموعه های گروه، در سال 1379 جهت ارائه خدمات فروش و توزیع کالاهای وارداتی در داخل کشور شروع به فعالیت نموده است. این شرکت در زمینه توزیع محصولات شیمیائی و صنعتی مختلفی فعال است که یکی از عمده ترین بخشهای آن تامین و توزیع انواع افزودنی های پلیمری می باشد. طی قریب به بیست سال گذشته ، ستارکالا نمایندگی انحصاری توزیع تولیدات سازندگان معتبری را در ایران عهده دار بوده است . هم اکنون این شرکت محصولات زیر را به صورت متداوم به مشتریان خود ارائه می نماید و سایر افزودنی های مورد نیاز صنعت نیز از طریق عقد قراردادهای اختصاصی با خریداران مربوطه قابل تامین و عرضه می باشند:

·  آنتی اکسیدانتهای فنولیک و فسفیت

·  جذب کننده اشعه UVو پایدار کننده های نوری نوع ((HALS

  · مواد SLIP & BLOCK ANTI بر پایه اسیدهای چرب آمید

  · مواد آنتی استاتیک بر پایه GMC

 · مواد کمک فرآیند جهت آمیزه کاری پالستیک با مواد پرکننده

 

در مقایسه با سالهای ابتدائی فعالیت شرکت ستارکالا، تولید مستربچ و کامپاند در ایران به یمن حضور تولید کنندگان خوشنام و صاحب دانش فنی پیشرفت قابل ملاحظه ای نموده است. به تناسب این توسعه، ما نیز همواره تلاش نموده ایم نیاز مشتریان خود را با توجه به شرایط روز مرتفع نمائیم. "

ریاست هیات مدیره شرکت ستار کالا در مورد انجمن تولیدکنندگان مستربچ و کامپاند ایران گفت:"تشکیل انجمن تولید کنندگان مستربچ و کامپاند وهمزمان عضویت تامین کنندگان مواد اولیه در آن یکی از مهمترین اقدامات دست اندر کاران این صنعت می باشد. این تشکل همگرائی مطلوبی در بین اعضاء پدید آورده است که امید است با توجه به دشواری های اقتصادی و شرایط اخیر کشور بتواند در جهت رفع مشکلات و تعامل سازنده بین بخش خصوصی و دولت تسهیلات چشم گیری ایجاد نماید. در همین راستا تامین کنندگان و تولید کنندگان می باید با تعامل مداوم و سازنده نسبت به طراحی و پیاده سازی زنجیره های تامین چالاک و کارآمد اقدام نمایند تا بتوانند از موانع پیش رو بگذرند.  "

بافی با اشاره به اهمیت برگزاری کنفرانس بین المللی مستربچ و کامپاندهای پلیمری گفت:"برگزاری کنفرانس بین المللی توسط انجمن قطعا اقدامی مثبت بوده و می تواند در به روز رسانی دانش اعضاء محترم نقش بسزائی ایفا نماید. همچنین کنفرانس هایی از این دست در هر دوره بسته به شرایط خاص میتوانند کارکردهائی متنوع تر تر و اثر گذار داشته باشند. قطعا در شرایط کنونی ، فضای تحریم ها امکان بالا بردن سطح دانش فنی از طریق ارائه مقالات توسط متخصصین بین المللی را دشوارتر نموده است. با این حال برگزاری آنلاین کنفرانس این فرصت را فراهم ساخته تا سخنرانان خارجی بیشتری در این رویداد حضور یافته و دست آوردهای نوین خود را در صنعت مستربچ و کامپاند در اختیار مخاطبان قرار دهند.

از سوی دیگر می بایست در تعامل با دانشگاه ها، مراکز تحقیقاتی، آزمایشگاه های معتبر و همچنین با تامین کنندگان ماشین آلات و مواد اولیه از فرصت پیش رو جهت افزایش بهره وری و توان تولیدی اعضاء و گسترش بازارهای داخلی و صادراتی استفاده نمود. "

وی در پایان افزود:" شرکت ستارکالا امیدوار است بتواند با همکاری اعضاء و اشتراک گذاری متقابل تجارب و دانش ، نسبت به ایجاد هم افزائی در رشد و توسعه بازار و افزایش مبادلات با تولید کنندگان اقدامات مفیدی انجام دهد.

اخبار مرتبط

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد