ارسال پاسخ

imbpa.com نمایشگاه مجازی هم زمان با کنفرانس ۲۸ مهر ۱۳۹۹ ۰۸:۲۲
به گزارش روابط عمومی انجمن تولیدکنندگان مستربچ و کامپاند ایران، نمایشگاه مجازی پنجمین کنفرانس بین المللی مستربچ و کامپاندهای پلیمری هم زمان با آغاز به کار کنفرانس افتتاح خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی انجمن تولیدکنندگان مستربچ و کامپاند ایران، نمایشگاه مجازی پنجمین کنفرانس بین المللی مستربچ و کامپاندهای پلیمری هم زمان با آغاز به کار کنفرانس افتتاح خواهد شد. 

با حضور بیش از 40 شرکت فعال در صنعت مستربچ و کامپاند در نمایشگاه جانبی،  رویدادی با شکوه  و منحصر به فرد در صنعت پلیمر و در سطح خاورمیانه  تدارک دیده شده بود. حفظ اولویت سلامتی مخاطبان و حاضران در این کنفرانس بزرگ موجب شد تا هیات مدیره انجمن تصمیم به لغو کنفرانس اسفندماه گیرد. پس از جلسات گوناگون و مشورت با شرکت های فعال صنعت مستربچ و کامپاند برگزاری کنفرانس و نمایشگاه، همگام با تمامی رویدادهای بزرگ بین المللی به صورت آنلاین و تحت پلتفرم زوم مورد تایید قرار گرفت. 

نمایشگاه مجازی پنجمین کنفرانس به شیوه ای مدرن  تدارک دیده شده است و علاوه بر نمایش ویدیوها و کاتالوگ های شرکت های حاضر در نمایشگاه، امکان بازدید مخاطبان و پرسش و پاسخ از مسوولین غرفه های مجازی فراهم شده است. ارائه مشخصات فنی  و محصولات موجود  و پرسش و پاسخ ها به صورت ویدیویی و صوتی، فضایی مشابه نمایشگاه های حضوری پدید خواهد آورد. 

انجام این شیوه مدرن در برگزاری نمایشگاه و کنفرانس توسط انجمن تولیدکنندگان مستربچ و کامپاند ایران، که همواره پیشرو و همگام با تحولات جهانی بوده است، مسیر را برای آینده کنفرانس ها و نمایشگاه ها در صنعت پلیمر همواره خواهد ساخت.

از تمامی شرکت های تولیدی، بازرگانی و خدماتی در صنعت پلیمر دعوت می کنیم تا از نمایشگاه مجازی کنفرانس بین المللی مستربچ و کامپاندهای پلیمری بازدید نموده و با دستاوردهای شرکت های جاضر در نمایشگاه آشنا شوند. 

 

اخبار مرتبط

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد