ارسال پاسخ

imbpa.com جلسه مشترک انجمن با مدیر نمایشگاه مجازی ایران ۱ بهمن ۱۳۹۹ ۲۳:۱۳
به گزارش روابط عمومی انجمن تولیدکنندگان مستربچ و کامپاند ایران، امروز چهارشنبه 1 بهمن ماه 1399 جلسه مشترک انجمن با مدیر نمایشگاه مجازی ایران از ساعت 3:30 تا 5 عصر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی انجمن تولیدکنندگان مستربچ و کامپاند ایران، امروز چهارشنبه 1 بهمن ماه 1399 از ساعت 3:30 تا 5 عصر جلسه ای با حضور امیدکوشکی رییس هیات مدیره انجمن تولیدکنندگان مستربچ و کامپاند ایران، محسن مدبری، عضو هیات مدیره انجمن صنفی کارفرمایی ماشین سازان و تجهیزات پلیمری ایران، محمدرضا طلایی، رییس هیات مدیره فدراسیون فاوا ( فن‌آوری اطلاعات و ارتباطات) و مدیر نخستین نمایشگاه مجازی ایران، امیر علیزاده، دبیر انجمن تولیدکنندگان مستربچ و کامپاند ایران و آقای محمدی معاون اجرایی نمایشگاه مجازی ایران برگزار شد.

انجمن تولیدکنندگان مستربچ و کامپاند ایران به دنبال یافتن فضایی مناسب جهت معرفی محصولات و خدماتِ شرکت هایی که در بحران شیوع ویروس کرونا تمایلی به مشارکت در رویدادهای حضوری ندارند و با تکیه بر تجربه برگزاری پنجمین کنفرانس و نمایشگاه بین المللی مستربچ و کامپاندهای پلیمری به صورت مجازی، با مدیر برگزاری نخستین نمایشگاه مجازی ایران به گفت و گو نشست. یافتن راهکاری جهت جایگزینی رویدادهای پرخطر حضوری با یک نمایشگاه بزرگ مجازی در یک پلتفرم بی نظیر هدف اصلی این جلسه مشترک  بود.

در این جلسه محمدرضا طلایی، مشارکت اتاق بازرگانی ایران، اتاق بازرگانی تهران، سازمان توسعه تجارت و صندوق نوآوری و شکوفایی را نشان از اهمیت برگزاری این رویداد دانست و افزود:" اطلاع رسانی گسترده و بمباران تبلیفاتی اولین نمایشگاه مجازی ایران از طریق مجموعه های فوق و برگزارکننده در حال آغاز است. این نمایشگاه  در 7 بخش شامل: صنعت، معدن، کشاورزی و صنایع غذایی، تجارت و بازرگانی، دانش بنیان، خدمات، ناشران و رسانه های دیجیتال طبقه بندی شده است و امکان افزوده شدن یک بخش مستقل برای صنعت پلاستیک در قسمت صنعت وجود خواهد داشت."

طلایی ضمن ارائه اطلاعات جامع و فنی درباره پلتفرم برگزاری نمایشگاه اعلام کرد که خدمات ویژه ای برای حضورتشکلها تدارک دیده شده است. در این جلسه  تخفیف 15 درصدی برای اعضای هر تشکل جهت حضور در نمایشگاه مورد تصویب قرار گرفت.

طلایی در پاسخ به سوال رییس هیات مدیره انجمن تولیدکنندگان مستربچ و کامپاند ایران در مورد بخش دانش بنیان نمایشگاه گفت:" تسهیلات بسیار ویژه ای برای واحدهای دانش بنیان تدارک دیده شده است و این واحدها می توانند با مراجعه به سایت صندوق نوآوری و شکوفایی و ثبت نام در سامانه غزال به صورت خودکار از تخفیف 70 درصدی که طی توافق فاوا با صندوق نوآوری و شکوفایی در نظر گرفته شده است، بهره مند گردند."

وی پیش بینی کرد 5000 شرکت در اولین نمایشگاه مجازی ایران ثبت نام نمایند و زیرساخت برای بازدید 50 هزار نفر در لحظه از سایت www.iranvirtualexpo فرام شده است. طلایی ابراز امیدواری کرد با حضور پر رنگ تشکل های فعال صنعت پلاستیک و واحدهای عضو آن مسیر جدیدی در برگزاری رویدادهای بین المللی مجازی گشوده شود.

سوالات تخصصی امید کوشکی و محسن مدبری توسط محمدرضا طلایی به دقت پاسخ گفته شد و در پایان هر سه مجموعه جهت آغاز اطلاع رسانی و گسترش همکاری به توافق رسیدند.

اطلاعات تکمیلی و جزییات حضور در نخستین نمایشگاه مجازی ایران در روزهای آتی در اختیار اعضای انجمن قرار خواهد گرفت.

 

اخبار مرتبط

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد