ارسال پاسخ

imbpa.com سومین همایش نوآوری در صنعت پلیمر ۲۹ بهمن ۱۳۹۹ ۰۱:۱۰
به گزارش روابط عمومی انجمن تولیدکنندگان مستریچ و کامپاند ایران، سومین همایش نوآوری در صنعت پلیمر آغاز به کار کرد.

به گزارش روابط عمومی انجمن تولیدکنندگان مستریچ و کامپاند ایران، سومین همایش نوآوری در صنعت پلیمر آغاز به کار کرد. 

امروزه با توجه به عواملی از قبیل کاهش منابع طبیعی، رقابت فشرده، تنوع طلبی مصرف کنندگان و کاهش زمان مطلوبیت کالاها و جهانی شدن صنعت اقتصاد، شرایط محیطی کسب و کار به قدری پیچیده، پویا و نامطمئن گردیده است که نیاز به نوآوری، بیش از بیش احساس شده و هر چه بیشتر سازمان ها را به سمت کسب توانمندی های نوآورانه، سوق می دهد.

در این راستا  انجمن  صنایع پلیمر ایران به دنبال تغییر رویکرد جهانی نسبت به صنعت پلاستیک و سرعت تغییرات مدل های کسب و کار و نیاز جوامع به محصولات این صنعت، در دی ماه سال 97 اولین همایش ملی نوآوری در صنعت پلاستیک را با محورهای ” نقطه شروع نوآوری در شرکت ها، تبدیل تهدیدها به فرصت به کمک نوآوری، چشم انداز صنعت پلاستیک در ایران و جهان، معرفی مدل های کسب وکار نوآورانه و نوآوری در مسیر صادرات” برگزار نمود.

در دی ماه سال 98 دومین همایش نوآوری با محورهای اهمیت نوآوری و شاخص های آن در صنعت پلاستیک، همکاری صنایع بالادستی و صنایع تکمیلی در مسیر بین المللی سازی، پلاستیک ها و محیط زیست، فرصت ها و تهدیدها، فرصت های تأمین مالی و توسعه بازاریابی در صنعت پلاستیک برگزار شد.

پس از تجربه موفق برگزاری کنفرانس و نمایشگاه پنجم مستربچ و کامپاندهای پلیمری، سومین دوره این رویداد با توجه به همه گیری بیماری کرونا به صورت مجازی و تحت پلتفرم ZOOM در حال برگزاری ست. 

 

کنداکتور برنامه همایش را از اینجا دانلود کنید.

اخبار مرتبط

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد