ارسال پاسخ

imbpa.com تولید پیگمنت های درخشان مستربچ با سیستم امگا ۳۱ مرداد ۱۳۹۵ ۱۵:۱۴ facebook twitter Google+
سیستم امگا پردازش پیگمنت با پایه میکا را ساده تر می سازد.این سیستم برش نهایی را حذف و بر توزیع انرژی نظارت می کند.

ایمپا به نقل از شرکت Steer می نویسد: سیستم امگا به تولید کنندگان اجازه تولید پیگمنت های درخشان مستربچ را می دهد. در واقع این پلتفرم انقلابی را در صنعت تولید کامپاند و تولید محصولات نهایی به وجود آورده و امکان دست یابی به ارزش و ظرافت تاثیر پیگمنت های خاص را به طور کامل برای تولیدکنندگان فراهم می کند.

سیستم امگا با شکل و تکنولوژی خاصی از ماردون طراحی شده است به طوری که کم ترین آسیب را به ساختار پلاکت های حساس وارد می سازد و موجب حفظ  هشتاد درصد از میزان ذرات در ترکیب پیگمنت ها می شود. پلتفرم امگا برای پردازش پیگمنت ها با پایه میکا با حداقل میزان آسیب به ساختار پلاکت ها طراحی شده است که این امر نه تنها موجب بهبود کیفیت تولید می شود بلکه مشکلات مربوط به سازگاری و آسیب را کاهش می دهد. این سیستم در آینده قادر به تغییر شیوه صنعتی پردازش تاثیر پیگمنت ها می باشد.

پلاکت هایی که با میکا پوشش داده شده اند به عنوان اثر پیگمنت های  در ترموپلاستیک برای ساخت پیرلسنت درخشان مورد استفاده قرار می گیرند که به طور قابل توجهی به هرگونه تغییر در سایز ساختار حساس هستند به طوری که این تغییرات می توانند مانع رنگ دهی موثر و ایجاد تغییر در ظاهر پیگمنت ها و پلاستیک گردند.

پلتفرم امگا با ایجاد ویژگی خاص یعنی حذف برش نهایی و به علاوه ادغام ویژگی های خاص همراه با مارپیچ متداخل و مشخصه خود پاک کنندگی از ایستایی و تنزل جلوگیری می نماید.

 فضای میان سیلندر سیستم امگا و ماردون و فضای خالی یک ماردون به ماردون دیگر کم تر از 0/25 mm برای زدودن کامل به جای برش نگه داشته می شود که این امر به مشکل " نشت" اشاره دارد. در این سیستم پایه ای عمیق به عمق 1.71 بیش تر رزین ها را به درون پایه ماردون هدایت کرده و از نیروی برش دور نگه می دارد این عمل زمانی اتفاق می افتد که مواد مذاب با دیواره سیلندر تماس می یابند.

پلتفرم امگا به تولید کنندگان اجازه تولید اثر پیگمنت های درخشان مستربچ را می دهد.


www.plasticshotline.com

www.themachinist.in

مترجم: معصومه محمدی

اخبار مرتبط

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد