ارسال پاسخ

imbpa.com افزایش ارزش بازار مستربچ رنگی تا مرز 7268.3 میلیون دلار در سال 2027 ۲۲ اسفند ۱۳۹۵ ۱۶:۱۳
پیش بینی آینده بازار جهانی مستربچ های رنگی بر اساس نوع ( مستربچ سفید، رنگی، مشکی ،افزودنی و پر کننده ها ) ، بر اساس کاربرد( کالاهای مصرفی و خرده ریز، صنعت نساجی، خودرو، بسته بندی و...) .

گروه ترجمه و تولید محتوا ایمپا می نویسد، براساس گزارش و تحقیقات گروه (MRFR Market Research Future)پیش بینی می شود که  بازار جهانی مستربچ های رنگی در آینده نزدیک شاهد تقاضای بسیار بالا باشد. بر اساس این گزارش ارزش سرمایه گذاری این صنعت با شاخصه ی(CAGR=5.60% ( Compounding Annual Growth Rateدر سال 2027 رشد خواهد کرد. مستربچ مشکی در سال 2015 بیشترین ارزش در بازار با سهم 30% را داشته است و مستربچ سفید در رده ی دوم و  مستربچ افزودنی در رده ی سوم طبقه بندی بر اساس نوع مستربچ قرار گرفته اند. هم چنین در طبقه بندی براساس کاربرد،  صنعت بسته بندی بیشترین ارزش در بازار با سهم 40% در سال 2015 داشته است . به طور کلی روند رو به رشد تقاضای مستربچ رنگی با سرعت بالاتری به نسبت دیگر مستربچ ها گزارش شده است و آن به علت افزایش تقاضا از صنعت پلاستیک، افزایش نیاز به وسایل حمل و نقل سبک، افزایش تقاضای کشورهای آسیایی با توجه به سرعت صنعتی شدن است.

دستاورد های کلیدی گزارش :

  • قاره اروپا با سهم 35% و ارزش بازار 1330 میلیون دلار بزرگ ترین بازار مستربچ رنگی را بر حسب منطقه در سال 2015 داشته است و پیش بینی می شود ارزش سرمایه گذاری آن با شاخصه  CAGR=5.91% در سال 2027 افزایش یابد.
  • مستربچ مشکی با سهم 30% و ارزش بازار 1140 میلیون دلار بزرگ ترین بازار مستربچ رنگی را  برحسب نوع در سال 2015 داشته است و پیش بینی می شود ارزش سرمایه گذاری آن با شاخصه  CAGR=5.60% در سال 2027 افزایش یابد.
  • صنعت بسته بندی با سهم 34% و ارزش بازار 1292 میلیون دلار بزرگ ترین بازار مستربچ رنگی بر حسب کاربرد را در سال 2015 داشته است و پیش بینی می شود ارزش سرمایه گذاری آن با شاخصه  CAGR=6.42% در سال 2027 افزایش یابد.صنعت خودرو سازی بعد از صنعت بسته بندی در رده دوم این اطلاعات آماری قرار گرفته است .

 

در این گزارش کشورهای آمریکا ، کانادا ، کشورهای آلمان، فرانسه، ایتالیا، اسپانیا و انگلیس از اروپا، کشورهای چین، هند و ژاپن مورد بررسی قراگرفته شده اند و مخاطبان هدف گزارش تولید کنندگان و توزیع کنندگان مستربچ های رنگی  و مراکز تحقیقاتی بازار هستند.

علاقه مندان به دریافت گزارش کامل می توانند از طریق لینک زیر اقدام نمایند.

https://www.marketresearchfuture.com/reports/color-masterbatch-market

 

منبع : https://www.marketresearchfuture.com

 

انتهای خبر

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد