ارسال پاسخ

imbpa.com حضور هیئت ستاد فناوری نانو ایران در اندونزی، سعید زکایی مدیرعامل شرکت پارسا پلیمر شریف این هیئت را همراهی می کند. ۷ شهریور ۱۳۹۶ ۲۱:۲۷ facebook twitter Google+
هیئت ستاد فناوری نانو متشکل از مدیران شرکت های دانش بنیان و صاحب تکنولوژی نانو در اجرای دستور رئیس جمهور کشورمان از اوایل این هفته در اندونزی بسر می برند. سعید زکایی مدیر عامل شرکت پارسا پلیمر شریف از شرکت های دانش بنیان پلیمری نیز در این هیئت حضور دارد.

 

چندی پیش در دیدار حسن روحانی با رئیس جمهور کشور اندونزی، بنا به درخواست رئیس جمهوری این کشور مبنی بر انتقال تکنولوژی نانو به اندونزی، روحانی دستور اعزام هیئتی از سود ستاد فناوری نانو به اندونزی را صادر کرد.

در ابتدا هیئت اعزامی با سفیر ایران در اندونزی و تیم اقتصادی ایشان دیدار کردند. همچنین در جلسه ای از پیش هماهنگ شده هیئت اعزامی با قائم وزارت اقتصاد اندونزی و شرکت های اندونزیایی دیدار کردند. دیدار بین شرکت های اندونزیایی و ایرانی دو به دو برگزار شد.

از مهمترین نکات مطرح شده در خصوص تکنولوژی نانو صنایع پوشاک و غذایی است و این دو صنعت در اولویت اندونزی قرار دارد. اندونزی بزرگترین کشور مسلمان دنیا و جزء بیست اقتصاد برتر جهان است.

شرکت پارسا پلیمر به عنوان نماینده صنعت پلیمر کشور در جلسات برگزار شده آمادگی خود را برای همکاری در حوزه نانو تکنولوژی اعلام کرده است. در جلسه برگزار شده امروز، پارسا پلیمر شریف توسط زکایی به مقامات اندونزیایی و صنعتگران این کشور معرفی شد.

 

 

اخبار مرتبط

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد