ارسال پاسخ

imbpa.com اطلاع رسانی قدرتمند جهت بازدید از سالن های مستربچ و کامپاند ۲ مهر ۱۳۹۶ ۲۲:۰۴ facebook twitter Google+
سحر مومنی دبیر انجمن مستربچ و کامپاند،اطلاع رسانی قدرتمند و استفاده از بهترین ابزارها برای بازدید از سالن های تولید کنندگان مستربچ و کامپاند هدف انجمن بود.

مومنی گفت: از هفته های قبل اطلاع رسانی در خصوص سالن های اختصاصی تولیدکنندگان مستربچ و کامپاند از طریق مکاتبه، وب سایت، کانال تلگرامی و صفحه اینستا گرام انجمن آغاز شده است و تا آخرین روز نمایشگاه ادامه دارد.

همچنین طی جلسه برگزار شده با مدیران شرکت سهامی نمایشگاه، ماشین های برقی بازدید کنندگان را از درهای شمالی و غربی نمایشگاه به سالن های 10، 11، 12 و 13 منتقل می کنند. از اولین روز نمایشگاه طی عقد قرارداد مستقیم انجمن با رادیو نمایشگاه، روزانه چندین بار محل سالن های اختصاصی انجمن به اطلاع بازدیدکنندگان می رسد.

به جهت مشاهده بهتر بازدید کنندگان بیلبوردهای اطلاع رسانی سالن ها در تمامی ورودی های نمایشگاه اکران شده است.انجمن به این ابزارها اکتفا نکرده و برای 4 روز نمایشگاه تعدادی از دانشجویان ارشد رشته پلیمر را به خدمت گرفته است. این دانشجویان روزانه در تمامی ورودی های نمایشگاه مستقر هستند و نقشه سالن های اختصاصی تولید کنندگان مستربچ و کامپاند را به بازدیدکنندگان عرضه می نمایند.

اخبار مرتبط

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد

آخرین اخبار