ارسال پاسخ

imbpa.com بررسی سرمایه گزاری های جدید در دستور کار هیئت مدیره قرار گرفت ۲۳ آبان ۱۳۹۶ ۲۱:۱۶ facebook twitter Google+
یکی از مهمترین مصوبات جلسه شب گذشته هیئت مدیره انجمن مستربچ و کامپاند، بررسی سرمایه گذاری های جدید و تشکیل تعاونی در انجمن بود.

در آخرین جلسه هیئت مدیره انجمن، در خصوص سرمایه گذاری دسته جمعی اعضاء برای رسیدن به اهداف مشترک، تأسیس تعاونی پیشنهاد شد و بررسی اولیه آن در دستور کار هیئت مدیره قرار گرفت.

همچنین یکی از اقداماتی که انجمن چندین ماه بر روی آن فعالیت کرده است، تهیه پیش نویس دستورالعمل پوشش پلیمری لوله های فولادی می باشد که این دستور العمل نیز جهت بررسی نهایی و تأیید در اختیار هیئت مدیره انجمن قرار گرفت. در ادامه جلسه در خصوص تشکیل کمیسیون آموزش انجمن و مسئولیت آن بحث و تبادل نظر صورت گرفت که با نظر اکثریت اعضاء هیئت مدیره انجمن این مسئولیت به جناب آقای سعید زکایی سپرده شد.

مطالعات بازار انجام شده توسط شرکت سام نیز، مقرر شد به ناشری انجمن مستربچ و کامپاند در قالب کتاب تهیه و به دست چاپ سپرده شود. از دیگر مصوبات جلسه هیئت مدیره شب گذشته انجمن می توان برگزاری جلسه با مقامات وزارت صنعت و پتروشیمی در خصوص کامپاندینگ، خرید دفتر برای دبیرخانه انجمن و اطلاع رسانی به اعضاء در خصوص پاویون نمایشگاه چاینا پلاس را می توان برشمرد.

نود و دومین جلسه هیئت مدیره انجمن مستربچ و کامپاند دوشنبه 23 آبان در پژوهشگاه پلیمر و پتروشیمی ایران برگزار شد.

اخبار مرتبط

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد

آخرین اخبار