ارسال پاسخ

آقای مهندس فرجی، مدیر فنی شرکت پایون پلیمر سومین نمایشگاه مستربچ و کامپاند، فضایی برای ارائه راهکارهای عملی توسط پایون پلیمر ۳ دى ۱۳۹۶ ۲۱:۱۸ facebook twitter Google+
شرکت پایون پلیمر در سومین نمایشگاه جانبی کنفرانس مستربچ و کامپاند با ارائه محصولات جدید خود شامل مستربچ رنگی و واکس های پلی اتیلن، راهکارهایی عملی در برطرف کردن مشکلات تولید کنندگان ارائه خواهد کرد.

فرجی در گفتگو با روابط عمومی انجمن مستربچ و کامپاند گفت:  حضور در این نمایشگاه بسیار مفید است، چرا که مخاطبان اصلی این کنفرانس و نمایشگاه صنعتگران و تولید کنندگان قطعات مختلف پلاستیکی هستند و عموماً با مشکلاتی در صنعت خود و تولید قطعات مواجه هستند.  امیدواریم شرکت پایون پلیمر بتواند در حد توان خود مشکلات و نیاز های آن ها را برطرف سازد.

امسال  شرکت پایون پلیمر به معرفی محصولات جدید در حوزه مستربچ رنگی و واکس های پلی اتیلن در گرید های مختلف  در نمایشگاه مستربچ و کامپاندخواهد پرداخت.

همچنین لازم بذکر است که شرکت ما در سال گذشته پس از مشارکت در دومین نمایشگاه مستربچ و کامپاند و معرفی محصولات جدید خود، بازخورد بسیارخوبی از این نمایشگاه گرفت و مشارکت در نمایشگاه برای ما اثربخش بود.

سومین نمایشگاه مستربچ و کامپاند در روزهای شانزدهم و هفدهم بهمن ماه در پژوهشگاه صنعت نفت توسط انجمن تولیدکنندگان مستربچ و کامپاند برگزار خواهد شد.

اخبار مرتبط

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد

آخرین اخبار