ارسال پاسخ

imbpa.com ارائه دانش فنی توسط شرکت های صنعتی، مهترین ویژگی علمی کنفرانس مستربچ است ۱۹ دى ۱۳۹۶ ۱۲:۰۴ facebook twitter Google+
خانم دکتر شیرین شکوهی عضو هیئت علمی پژوهشگاه صنعت نفت: ویژگی علمی و مهم کنفرانس مستربچ و کامپاند این است که شرکت ها دانش و اطلاعات فنی خود را در دسترس علاقمندان قرار می دهند.

خانم دکتر شیرین شکوهی عضو هیئت علمی پژوهشگاه صنعت نفت: ویژگی علمی و مهم کنفرانس مستربچ و کامپاند این است که شرکت ها دانش و اطلاعات فنی خود را در دسترس علاقمندان قرار می دهند. این خیلی خوب است که کارهای پژوهشی که انجام می دهیم منتشر شود، چرا که از دوباره کاری جلوگیری می شود و این مهم در کنفرانس سال گذشته اتفاق افتاد.

پژوهشگاه صنعت نفت این امکان را دارد که در ایام برگزاری کنفرانس و نمایشگاه مستربچ و کامپاند تور بازدید از آزمایشگاه ها و تجهیزات خود را برگزار نماید. در حال حاضر ما بیشترین خدمات خود را به شرکت های صنعتی ارائه می نماییم، روزانه چندین نمونه برای شناسایی و تحلیل از شرکت های صنعتی برای ما می آید و ما فرمولاسیون این مواد را پیدا کرده و در اختیار شرکت ها قرار می دهیم تا آنها بتوانند آن را بومی سازی کنند.

همچنین شرکت هایی که امکان تست ندارند، نمونه های خود را برای ما می فرستند. مشاوره و ارائه خدمات به صنعتگران کار تخصصی ما است. در زمینه کار مرتبط به تولیدکنندگان مستربچ و کامپاند: آزمایشگاه اختلاط، کارگاه های اکسترودر تک پیچه، دوپیچه و مخلوط کن دائمی داریم. ما برای شناسایی هم از دستگاه های DSC, TGA,و IR استفاده می کنیم. به همین خاطر در تمامی زمینه ها می توانیم پاسخگوی صنعتگران از جمله اعضاء انجمن باشیم.

اخبار مرتبط

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد

آخرین اخبار