ارسال پاسخ

imbpa.com مهدی امینی، مدیرعامل شرکت رنگ چی شیمی: کنفرانس و نمایشگاه مستربچ و کامپاند، فرصت ارائه محصولات و راهکارهای جدید در فضایی متفاوت و تخصصی ۳ بهمن ۱۳۹۶ ۰۷:۵۸ facebook twitter Google+
به نظر بنده بزرگترین ویژگی این نمایشگاه حضور متخصصین ، صاحبان صنایع و دانشجویان در کنار تامین کنندگان مواد اولیه و ماشین آلات است که باعث میشود همه حضورها حول مستربچ و کامپاند باشد

بر خلاف نمایشگاه هایی مثل پلاستیک یا کوتینگ که مجموعه های متفاوتی را در بر میگیرد، بزرگترین ویژگی این ننمایشگاه و کنفرانس مستربچ و کامپاند حضور متخصصین، صاحبان صنایع و دانشجویان در کنار تامین کنندگان مواد اولیه و ماشین آلات است که باعث میشود همه حضورها حول مستربچ و کامپاند باشد.

رنگ چی شیمی در نمایشگاه جانبی امسال با نمایش محصولات افزودنی خود از جمله پایدار کننده های نوری ، واکس ها ، تاخیر اندازهای شعله وپیگمنت ها حضور خواهد داشت.

سیاست شرکت ما حمایت بی وقفه از کنفرانس مستربچ و کامپاند بوده و در همین راستا این شرکت از اولین دوره تا کنون افتخار اسپانسری این کنفرانس را هرساله داشته است.

معمولا این گونه کنفرانس ها در تمام دنیا با استقبال خوبی مواجه میگردد چرا که فرصت خوبی برای ارائه محصولات جدید و راهکارهای جدید در فضایی متفاوت هست. شرکت بازرگانی رنگ چی شیمی با سابقه بیش از ۳ دهه فعالیت در صنعت پلاستیک، رنگ و مواد شیمیایی تامین کننده مواد اولیه این صنایع در زمینه پیگمنت ها، افزودنی ها و رزین ها می باشد که دارای نمایندگی های پخش و فروش برخی محصولات از کمپانی های صاحب نام صنایع شیمیایی مانند Clariant, Lanxess, Evonik, black diamond, Voxco, aron universal ,Prassad  می باشد که صاحبان صنایع مختلف سالهاست این محصولات را با خاطری آسوده مصرف مینمایند.

اخبار مرتبط

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد

آخرین اخبار