ارسال پاسخ

imbpa.com طرح تولید و افزایش ظرفیت پلیمرهای فنی بر پایه پلی آمید، ABS و پلی کربنات در اروپا ۲۰ تير ۱۳۹۷ ۱۵:۳۰ facebook twitter Google+
شرکت ایتالیایی در شرف ساخت کارخانه کامپاند در لهستان می باشد. در این طرح حدود 30 میلیون یورو امکانات در سایتی به مساحت 60 هزار متر مربع واقع در منطقه اقتصادی Lodz هزینه خواهد شد.

 

شرکت ایتالیایی در شرف ساخت کارخانه کامپاند در لهستان می باشد. در این طرح حدود 30 میلیون یورو امکانات در سایتی به مساحت 60 هزار متر مربع واقع در منطقه اقتصادی Lodz هزینه خواهد شد. با اجرای این طرح، ظرفیت محصولات کامپاند بیشتر شده و همچنین از اولین گام در بازار TPE حمایت خواهد شد.

موقعیت کارخانه جدید در نزدیکی شرکت اصلی لهستان قرار خواهد داشت که در سال 2006 تاسیس و ظرفیت کامپاند PP آن حدود 80 هزار تن در سال می باشد. کارخانه جدید شامل محیط تولید و انباری به ترتیب به مساحت 12 هزار متر مربع و 10 هزار متر مربع خواهد بود. پلیمرهای فنی (technical polymer) بر پایه پلی آمید، ABS و  پلی کربنات به علاوه کامپاندهای PP تقویت شده با الیاف شیشه بلند و خود اطفایی (خود خاموش شونده) تولید خواهد شد. از جمله محصولات دیگری که در این سایت تولید خواهند شد می توان به SEBS  و SBS TPEs و  TPVsاشاره کرد.

منبع:

www.sirmax.it

 

اخبار مرتبط

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد