ارسال پاسخ

imbpa.com دسته بندی محصولات مستربچ و کامپاند ماحصل نخستین جلسه کمیسیون فنی انجمن ۶ شهریور ۱۳۹۷ ۰۹:۰۰
با توجه به اینکه هنوز دسته بندی مشخص و یکپارچه ای در حوزه مستربچ و کشور وجود ندارد و هر کارخانه و بخش به صورت درون سازمانی برای خود دسته بندی هایی انجام داده است، در نخستین جلسه از کمیسیون فنی انجمن تولیدکنندگان مستربچ و کامپاند مصوب شد تا دسته بندی هایی در حوزه مستربچ و کامپاند صورت گیرد.

 

نخستین جلسه کمیسیون فنی با حضور اعضا برگزار شد.  طبق مصوبه هیئت مدیره در جلسات قبل قرار بر این شده بود که در جهت تعامل بیشتر بین انجمن و اعضا و همچنین افزایش سطح فنی و یکپارچگی بیشتر بین اعضای انجمن، کمیسیون فنی تشکیل شود. در همین راستا با ارسال فراخوان به تمامی اعضا از آن ها دعوت شد تا در این کمیسیون شرکت کنند. در نخستین جلسه این کمیسیون که پنجم شهریور ماه 97 با استقبال خوب اعضا برگزار شد، تشکیل ساختار کمیسیون فنی، دسته بندی محصولات و برگزاری جلسات بررسی شد. طبق تصمیم اعضا، جلسات کمیسیون به صورت ماهیانه برگزار خواهد شد، مصوبات اولین جلسه بدین صورت می باشد:

-       دسته بندی محصولات مستربچ به صورت: سیاه، معدنی/ فیلر، افزودنی، رنگی (شامل سفید)

-       دسته بندی کامپاند به صورت: پلی الفینی، پلاستیک مهندسی و سایر

همچنین در این جلسه برای ساختار کمیسیون سه زیر شاخه مستربچ، کامپاند و استاندارد در نظر گرفته شد که به ترتیب مسئولیت هر آن ها برعهده مهندس فرجی، مهندس کلهر و دکتر حافظی می باشد.

دستور کار جلسه آینده بحث و تبادل نظر در مورد تعاریف و اصطلاحات مستربچ و کامپاند و همچنین بررسی دسته بندی آن ها می باشد، همچنین گفتنی است تصمیماتی که در جلسه کمیسیون فنی گرفته می شود برای تصویب به هیئت مدیره تقدیم می گردد.

 

 

اخبار مرتبط

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد