ارسال پاسخ

imbpa.com چیلرهای دارای کمپرسورهای سرعت-متغیر ۱۲ شهریور ۱۳۹۷ ۱۴:۵۴
کمپرسورهای سرعت-متغیر و فن های کندانسور کارایی بالا، اطمینان و عملکرد کامل را در پی دارند.

 

شرکت Delta T Systems ، تولید کننده چیلر، از جدید ترین دستگاه چیلر خود رونمایی کرد. این چیلر برای تکمیل کردن خط چیلر 1 تا 30 تن طراحی شده است. سری چیلرهای VS دارای ظرفیت 40 تا 60 تن و درای چهار کمپرسور با سرعت متغیر می باشد و بازده عملکرد آن بین 10% تا 100% نرخ ظرفیت می باشد. در نتیجه این سری از چیلر قادر به صرفه جویی انرژی تا 50% در مقایسه با چیلرهای سرعت ثابت مرسوم (چیلرهای hot-gas-bypass با دامنه 40 تا 60 تن ) را دارند.

این چلیرها از طریق حذف سوییچ های تراز اول و لوله های مویرگی  مهندسی شده اند. علاوه براین، در این تکنولوژی امکان شروع نرم و چرخش کاهش یافته کمپرسور نیز وجود دارد. کنترل های تطبیقی این امکان را فراهم می کنند که در صورت بروز مشکل به کار خود ادامه داده و به طور کامل خاموش نشود. در این صورت تا پیدا شدن علت اصلی مشکل بدون آنکه در روند تولید اختلال ایجاد شود چیلر به کار خود ادامه می دهد.

کمپرسورهای سرعت-متغیر و فن های کندانسور کارایی بالا، اطمینان و عملکرد کامل را در پی دارند. مدرن ترین کنترل های این سری از چیلرها توانایی تنظیم دما تا 0.5 فارنهایت را دارند. سری چیلرهای VS از ورق های فولاد زنگ نزن، بطری های قابل انعطاف کاهش دهنده ارژی و کویل های کندانسور آلومینیومی میکرو کانال که از خوردگی گالوانیکی جلوگیری می کند، تهیه شده اند. این چیلرها را می توان از راه دور کنترل کرد. داده های فرآیند، از جمله دمای مکش و تخلیه، دما و فشار آب، سطوح مخزن و دیگر ورودی های حیاتی، را می توان به صورت محلی یا از راه دور ذخیره، مشاهده و آنالیز کرد.

 

 

 

 

اخبار مرتبط

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد