ارسال پاسخ

imbpa.com افزایش 0.64 درصدی مشارکت کنندگان در نمایشگاه تویاپ ترکیه نسبت به دوره گذشته ۴ دى ۱۳۹۷ ۰۹:۴۰
بیست و هشتمین دوره نمایشگاه بین المللی پلاست اوراسیا در حالی به اتمام رسید که نسبت به دوره گذشته با افزایش مشارکت کنندگان همراه بود.

 

به گزارش خبرگزاری "ایمبپا"، بیست و هشتمین دوره نمایشگاه بین‌المللی پلاست اوراسیا استانبول در تاریخ 5 الی 8 دسامبر 2018 در نمایشگاه تویاپ استانبول برگزار شد. با توجه به آمار منتشرشده از سوی برگزارکنندگان نمایشگاه، 1094 مشارکت‌کننده با افزایش از 44 کشور در این نمایشگاه حضور داشتند که نسبت به دوره قبل با افزایش 0.64 درصدی همراه بود ضمن اینکه در دوره گذشته مشارکت‌کنندگان از 43 کشور شرکت کرده بودند.

همچنین در روزهای نمایشگاه 51689 بازدیدکننده از 103 کشور از نمایشگاه بازدید کردند که نسبت به دوره گذشته با کاهش 3.5 درصدی همراه بود. اما بر خلاف دوره گذشته تعداد کشورهایی که از نمایشگاه بازدید کردند با افزایش 1.9% همراه بود.

گفتنی در بیست و هشتمین دوره نمایشگاه بین‌المللی پلاست اوراسیا، 28 شرکت از کشورمان حضور داشتند که دراین‌بین شرکت‌های ایران بورس، آمیزه‌های پلیمری ابهر، پارسا پلیمر شریف، ایران دیبا، پویا پلیمر تهران، پیوند پلیمر کیمیا،  پلیکان پترو پلیمر، پتروشیمی تبریز، پتروشیمی مارون عضو انجمن تولیدکنندگان مستربچ و کامپاند ایران می‌باشند.

بیست و نهمین دورپلاست اوراسیا (Plast Eurasia Istanbul 2019) در روزهای 4 تا 7 دسامبر 2019 در نمایشگاه تویاپ استانبول برگزار می‌شود.

 

به کانال تلگرامی ما بپیوندید:

https://telegram.me/IMBPAnews

اخبار مرتبط

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد