ارسال پاسخ

imbpa.com جلسه هیئت‌مدیره انجمن تولیدکنندگان مستربچ و کامپاند ایران با دبیر کل اتاق بازرگانی تهران/ بهمن عشقی: جای ثابت نیاز مبرم جان گرفتن تشکل‌ها است ۲۵ دى ۱۳۹۷ ۱۰:۳۶
روز گذشته جلسه هیئت مدیره انجمن با دبیرکل اتاق بازرگانی تهران برگزار شد. در این جلسه روند بازسازی ملک جدید انجمن، کنفرانس بین المللی، پاویون انجمن در نمایشگاه های بین المللی و اهداف صادارت صنعت مستربچ و کامپاند موضوعاتی بودند که مطرح شدند.

 

به گزارش "ایمپا"، روز گذشته مورخ 24 دی‌ماه 97 جلسه هیئت‌مدیره انجمن تولیدکنندگان مستربچ و کامپاند ایران با دبیر کل اتاق بازرگانی تهران برگزار شد. این جلسه که باهدف تشکر از کمک اتاق بازرگانی تهران در تهیه خانه برای انجمن و همچنین ارائه گزارشی از فعالیت‌های گذشته انجمن و برنامه آن برای آینده برنامه‌ریزی‌شده بود. بهمن عشقی و ملکی از طرف اتاق بازگانی تهران و امید کوشکی، علی احمدی، عباس مؤید، کاظم ظهیری، نریمان صادقی، مصطفی طالقانی و سحر مؤمنی از طرف انجمن تولیدکنندگان مستربچ  و کامپاند ایران حاضرین در جلسه بودند.

جلسه هیئت مدیره با دبیرکل اتاق بازرگانی تهران

 در ابتدای جلسه امید کوشکی، رئیس هیئت‌مدیره انجمن، از اتاق بازگانی تهران جهت تهیه خانه برای انجمن تشکر کرد و روند بازسازی خانه جدید را توضیح داد.

   در ادامه نیز کاظم ظهیری، عضو هیئت‌مدیره انجمن، به روند بازسازی خانه انجمن اشاره کرد و طبق گفته ایشان بازسازی تا پایان سال جاری به اتمام خواهد رسید.

بهمن عشقی، دبیر کل اتاق بازرگانی تهران، خرید ملک جدید را به انجمن تبریک گفت و تأکید کرد داشتن جای ثابت نیاز مبرم جان گرفتن تشکل‌ها است.

 در ادامه عباس مؤید، دبیر چهارمین کنفرانس بین‌المللی مستربچ و کامپاندهای پلیمری، به اهمیت و کیفیت دوره‌های گذشته کنفرانس اشاره کرد. عباس مؤید همچنین در مورد چهارمین دوره کنفرانس که در بهمن‌ماه برگزار می‌شود توضیحاتی را ارائه دادند. وی در ادامه اشاره کرد که در شرایط کنونی بهترین راه صادرات از طریق صنایع پایین‌دستی می‌باشد که کنفرانس پیش رو می‌تواند زمینه‌ساز آن باشد.  

در ادامه جلسه کوشکی ضمن تأکید بر اینکه صنعت مستربچ و کامپاند صنعتی است که هنر و دانش در آن حرف اول را می‌زند و اکثر شرکت‌های انجمن نیز دانش‌بنیان می‌باشند. همچنین به اهداف صادراتی صنعت مستربچ و کامپاند در سال‌های پیش رو اشاره کرد و افزود که نیاز صادرات مستلزم مطالعه بازار از اهداف صادراتی می‌باشد.

در پایان جلسه نیز آقای احمدی، طالقانی و صادقی از همکاری‌های خوب اتاق بازرگانی تهران با تشکل‌ها قدردانی کردند.

بهمن عشقی: شما از ما بخواهید...       

 

 

 

 

اخبار مرتبط

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد
اعضای انجمن