ارسال پاسخ

imbpa.com تشکیل کارگروه برای بررسی فعالیت های مشترک بین انجمن تولیدکنندگان مستربچ و کامپاند ایران و انجمن صنفی کارفرمایی ماشین سازان و تولیدکنندگان تجهیزات پلیمری ۹ بهمن ۱۳۹۷ ۱۰:۱۲
کنفرانس بین المللی مستربچ و کامپاندهای پلیمری، حضور در نمایشگاه های داخلی و بین المللی، همکاری های انجام گرفته با دفتر معاونت ریاست جمهوری و برگزاری دوره‌ها و کارگاه‌ها ازجمله فعالیت‌هایی بودند که در جلسه مشترک مورد بررسی و تبادل نظر قرار گرفتند.

  به گزارش "ایمپا"، روز گذشته جلسه مشترکی بین انجمن تولیدکنندگان مستربچ و کامپاند ایران و انجمن صنفی کارفرمایی ماشین سازان و تولیدکنندگان تجهیزات پلیمری در اتاق بازرگانی تهران برگزار شد.

  در این جلسه که انجمن صنفی کارفرمایی ماشین سازان و تولیدکنندگان تجهیزات پلیمری از طرف ایمپا دعوت‌شده بود، هدف بررسی فعالیت‌های و اهداف مشترک هر دو انجمن اعلام شد. مهندس امید کوشکی، کاظم ظهیری، نریمان صادقی، علی احمدی، مصطفی طالقانی، سعید زکایی و سحر مؤمنی از انجمن تولیدکنندگان مستربچ و کامپاند و هروس ابراهیمی، شیرازی و شاملو از انجمن صنفی کارفرمایی ماشین سازان حاضرین در جلسه بودند.

مهندس کوشکی، رئیس هیئت‌مدیره انجمن، ابتدا به معرفی حاضرین در جلسه پرداخت و سپس به فعالیت‌های چند سال اخیر انجمن اشاره کرد. برگزاری اجلاس بین‌المللی، حضور در نمایشگاه‌های داخلی و بین‌المللی، همکاری های انجام گرفته با دفتر معاونت ریاست جمهوری و برگزاری دوره‌ها و کارگاه‌ها ازجمله فعالیت‌های انجمن هستند که به آن‌ها اشاره شد. وی در ادامه تأکید کرد که هر دو انجمن دارای بازار و مشتری های مشترکی هستند و همین موضوع باعث می شود که هر دو انجمن بتوانند همکاری های خوبی داشته باشند.  

در ادامه هروس ابراهیمی با اشاره به هدف و بازار مشترک هر دو انجمن که تأمین‌کننده نیازهای صنایع تکمیلی هستند، تاکید کرد می‌توان همکاری‌های مشترک و وسیعی انجام داد. وی در ادامه به این نکته اشاره کرد که برگزاری کنفرانس بین‌المللی مستربچ و کامپاندهای پلیمری شکوه و جلای خوبی دارد و خدمت خوبی برای صنعت انجام داده است. وی در ادامه گفت در شرایط اقتصادی کنونی، انجمن صنفی ماشین سازان تمایل زیادی در نمایشگاه‌های بین‌المللی به‌صورت پاویون حضور داشته باشد. و در این راستا می‌توان با انجمن تولیدکنندگان مستربچ و کامپاند همکاری‌های مشترک داشت.

درد ادامه کاظم ظهیری به وابستگی دو صنعت به یکدیگر اشاره کرد و افزود چه خوب است که با یکدیگر کارکنیم و دانش فنی این هر دو صنعت را در کنار یکدیگر ارتقاء دهیم.

علی احمدی نیز پیشنهاد داد که یک کارگروه تشکیل و اهداف مشترک هر دو انجمن به‌صورت دقیق‌تر بررسی شود تا این همکاری‌های مشترک به‌خوبی پیش برده شوند.

سعید زکایی نیز با اشاره به این نکته که هرچه کنفرانس بین‌المللی مستربچ و کامپاندهای پلیمری باشکوه‌تر و پربارتر برگزار شود برای صنعت مفیدتر خواهد بود.

 

اخبار مرتبط

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد
اعضای انجمن