ارسال پاسخ

imbpa.com بازدید هیئت مدیره و دبیرانجمن از شرکت پژوهش و فناوری پتروشیمی- مرکز اراک ۲۷ فروردین ۱۳۹۸ ۱۴:۴۹
هیئت مدیره انجمن و دبیر انجمن از مرکز پژوهش و فناوری مرکز اراک بازدید و تفاهم نامه ای با این مرکز امضا کردند.

 

به گزارش "ایمپا"، صبح روز دوشنبه (1398/01/25) اعضای هیئت مدیره همراه دبیرانجمن در شهر اراک حاضر شدند. بنا به دعوتی که شرکت پژوهش و فناوری پتروشیمی مرکز اراک از انجمن نموده بود هماهنگی صورت گرفت، و طی برنامه ریزی انجام شده ابتدا از پلنت های پلی اتیلن و پروپیلن آن شرکت بازدید صورت گرفت و پس از آن ریاست شرکت پژوهش و فناوری پتروشیمی معرفی آن شرکت بیان نمود. شرکت پژوهش و فناوری پتروشیمی چهار واحد در چهار استان کشور دارد که یکی از آن ها مرکز اراک می باشد و هدف از آن تهیه و تولید کاتالیست (از قبیل کاتالیست PE گرید لوله، PP ،متانول، کروم و ...) و ساخت افزودنی ها از طریق تولید دانش فنی و توسعه گریدهای پلی اولفینی برای رفع مشکلات صنایع تکمیلی می باشد.

پس از معرفی طرح های پلی اولفینی آن شرکت و پتانسیل توسعه محصولات آن ها، معرفی از صنعت و انجمن تولیدکنندگان مستربچ و کامپاند توسط سحر مومنی دبیر انجمن صورت گرفت.

پس از معارفه، دو طرف بحث و تبادل نظر بر روی زمینه های همکاری مشترک صورت گرفت و جمع بندی این جلسه به تهیه پیش نویس تفاهم نامه ای بین انجمن تولیدکنندگان مستربچ و کامپاند و شرکت پژوهش فناوری پتروشیمی مرکز اراک منجر شد که با تبادل اطلاعات و دیتاهای طرفین بندهای این تفاهم نامه به قراردادهایی منتهی خواهد شد که مشکلات تامین مواد اولیه اعضا شامل پلیمرهای جدید که در گریدهای پتروشیمی نیست و افزودنی ها را تا حدی مرتفع خواهد کرد.

 

اخبار مرتبط

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد