ارسال پاسخ

imbpa.com برگزاری نمایشگاه بین المللی ایران پلاست در فضای محدودتر و همزمان با دو نمایشگاه دیگر ۲۵ تير ۱۳۹۸ ۱۶:۵۵
نمایشگاه بین المللی ایران پلاست به دنبال فراهم کردن زمینه ای برای رونق بازار صنایع پلاستیک داخلی و تسهیل روند بازاریابی جهانی و حضور این بخش از صنعت کشور در بازارهای جهانی است.

 

به گزارش ایمپا به نقل از خبرگزاری نمایشگاه بین المللی ایران پلاست، نمایشگاه بین المللی ایران پلاست به دنبال فراهم کردن زمینه ای برای رونق بازار صنایع پلاستیک داخلی و تسهیل روند بازاریابی جهانی و حضور این بخش از صنعت کشور در بازارهای جهانی است. این نمایشگاه امروز بزرگترین رویداد صنعت پلاستیک در منطقه خاورمیانه به شمار می رود و در بین نمایشگاه های معتبر صنعت پلاستیک جهان طبقه بندی می شود. سیزدهمین دوره نمایش از 31 شهریور تا 3 مهرماه سال جاری در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران برگزار می گردد.

سحر مومنی در این باره افزود: سیزدهمین دوره نمایشگاه بین المللی ایران پلاست در فضای محدودتری و همزمان با دو نمایشگاه دیگر در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی برگزار می شود. از بین سالن های در نظر گرفته شده در غرب نمایشگاه، سالن های 38، 35، 38a به گروه های کالایی مواد اولیه تخصیص یافته است. انجمن طی چند ماه اخیر مذاکراتی با برگزار کننده نمایشگاه داشته است تا فضای مناسبی برای اعضا اخذ نماید که به علت محدودیت سالن ها در دوره سیزدهم میسر نشد. بنابراین اعضای انجمن می توانند با ورود به سایت نمایشگاه مراحل ثبت نام خود را تکمیل نمایند و با اطلاعیه های برگزارکننده در زمان جانمایی وارد سایت شده و به صورت الکترونیک فضای مورد نظر خود را رزرو نمایند.

در این دوره از نمایشگاه معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری تسهیلاتی را به شرکت های دانش بنیان ارائه می دهد و این شرکت های می توانند از تخفیف 50 درصدی اجاره غرفه بهره مند گردند. اعضای انجمن در صورت دارا بودن گواهی دانش بنیان می توانند به دبیرخانه انجمن اطلاع دهند تا جهت دریافت تسهیلات به نمایشگاه معرفی گردند.

 

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد