ارسال پاسخ

imbpa.com چهارشنبه سالن 41 برای جانمایی مواد اولیه باز می شود. ۱۴ مرداد ۱۳۹۸ ۱۱:۲۶
با توجه به اعلام اعضا، تاکنون 12 شرکت عضو انجمن از جانمایی روز یکشنبه برای سالن مواد اولیه جا مانده بودند بعد از پیگیری های صورت گرفته ازطرف انجمن مستربچ و کامپاند سالن 41 به متراژ حدود هزار متر بازگشایی خواهد شد که پیش بینی می شود از این متراژ بیش از 50 درصد توسط اعضای انجمن جانمایی شود.

 

به گزارش روابط عمومی انجمن تولید کنندگان مستربچ و کامپاند ایران، با توجه به اعلام ستاد برگزاری نمایشگاه ایران پلاست چهارشنبه ساعت 11 صبح سالن 41 برای جانمایی مواد اولیه باز می شود.

با توجه به آمار در حال حاضر بیش از 50 درصد از اعضای انجمن که متقاضی حضور در سیزدهمین نمایشگاه بین المللی ایران پلاست  بودند از جانمایی جا ماندند که پیش بینی می شود با توجه به تقاضاهای ثبت شده در روز گذشته بیش از نیمی از فضای سالن 41 توسط اعضای انجمن مستربچ و کامپاند پر شود.

اعضای انجمن که موفق به ثبت غرفه در سالن 35 وA  38 نشدند شامل پاسارگاد پلیمر پیوند، ماهان مستربچ، توسعه صنایع رضا، گرانول دیبا پی وی سی نگین، مانا صنعت تجارت، شیمی معدنی همدان، ایستا پلیمر شریف، توسعه پردیس سبز، پارس مستربچ، سیبا پلیمرکبیر، آوا پلیمر، مهتاب بسپار است.

بنابر پیام دبیر انجمن تولیدکنندگان مستربچ و کامپاند ایران :جای نگرانی نیست و هیچ شرکتی از تولید کنندگان مستربچ و کامپاند بدون غرفه باقی نخواهد ماند بنابراین از اعضای محترم تقاضا می شود  برای گرفتن غرفه هیچ مبلغی مازاد، مجزا از تعرفه اعلامی پرداخت نکنند و در صورت مواجه با مشکل مراتب را به دبیرخانه اطلاع دهند و موضوع از طریق دبیرخانه پیگیری خواهد شد.

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد
اعضای انجمن