ارسال پاسخ

در سیزدهمین نمایشگاه ایران پلاست؛ 26 درصد از گروه مواد اولیه به اعضای انجمن اختصاص دارد ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ ۱۴:۴۵
بنابر اطلاعات موجود در سایت نمایشگاه بین المللی ایران پلاست به غیر از شرکتهای حامی نمایشگاه که لیست آن در آینده منتشر خواهد شد در حال حاضر 36 شرکت از اعضای انجمن تولیدکنندگان مستربچ و کامپاند ایران حضور خود را در این نمایشگاه قطعی کردند.

به گزارش روابط عمومی انجمن تولید کنندگان مستربچ و کامپاند ایران، از بین36 شرکتی که تاکنون اطلاعات آن در سایت نمایشگاه ثبت شده است، 24 شرکت در سالن های 35، 41 و 38A غرفه دارند و دو شرکت در فضای باز نمایشگاهی و 10 شرکت بصورت پاویون شرکتهای دانش بنیان حضور دارند.

بنا براین گزارش مجموع متراژ شرکتهای عضو انجمن مستربچ و کامپاند ایران در سالن های گروه کالایی مواد اولیه و خدمات فنی تاکنون 1245 مترمربع است و این در حالی است که به این میزان متراژ 10 شرکت پاویون دانش بنیان تولید کنندگان مستربچ و کامپاند در سالن  35 را باید اضافه کرد.  

بنابراین بر اساس آمار منتشر شده، تا امروز شرکتهای عضو انجمن تولید کنندگان مستربچ و کامپاند ایران حدود 26 درصد از گروه کالایی مواد اولیه و خدمات فنی سیزدهمین نمایشگاه بین المللی ایران پلاست را به خود اختصاص داده اند.

گفتنی است محمد مقاره مسول ستاد اجرایی نمایشگاه ایران پلاست در مورد برنامه ریزی برای اختصاص فضای نمایشگاهی گفت: سال گذشته در گروه کالایی مواد اولیه دقیقا به اندازه تقاضای ارائه شده یعنی 8400 متر در اختیار متقاضیان قرار گرفت. از این میزان فقط 91 درصد در نمایشگاه حضور پیدا کردند و در نهایت 700 متر از بخش مواد اولیه فضا خالی ماند

امسال 7400 متر تقاضا شده و ما معادل 91 درصد یعنی 6700 متر سالن در اختیار این گروه قرار دادیم و مطابق با تجربه سال گذشته فضا پوشش دادیم.

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد