ارسال پاسخ

ویژگی های سایت سیزدهمین نمایشگاه ایران پلاست ۴ شهریور ۱۳۹۸ ۱۴:۲۱
مشارکت کنندگان در این دوره از نمایشگاه ایران پلاست می توانند از قابلیت های جدید سایت این نمایشگاه مانند بازدید مجازی، انتشار اخبار رویدادها و محصولات شرکتها در بخش اخبار سایت، دعوت از مدعوین خارجی و داخلی، برگزاری کارگاههای تخصصی، نشست‌های B2B، رزرو فضای ملاقات اختصاصی و مذاکرات تجاری و گالری اختصاصی استفاده کنند.

 

به گزارش روابط عمومی انجمن تولیدکنندگان مستربچ و کامپاند ایران (ایمپا)، در سایت نمایشگاه ایران پلاست سیزده امکانات ویژه ای برای مشارکت کنندگان پیش بینی شده که این امکانات در پنل تخصصی هر مشارکت کننده ایجاد شده است. شرکت کنندگان در این دوره بعد از ورود به پنل اصلی خود در سمت راست اطلاعات پایه و اطلاعات تکمیلی را مشاهده می کنند که در زیر آن بخش گالری برای انتشار تصاویر محصولات ، تصاویر کارخانه یا تصاویر مربوط به نحوه ارائه خدمات وجود دارد و می توانند تصاویر مدنظر خود را بارگذاری کنند و در صفحه اختصاصی شرکت ها قابل مشاهده است.

جستجوی محصولات

هر شرکت بعد از ورود به داشبورد خود در دوره سیزدهم در بخش مرکزی داشبورد امکانات بیشتری را در اختیار دارد که یکی از آنها بخش محصولات است. شرکت ها می توانند فهرست کامل و دقیق محصولاتشان را شامل نام و عکس محصول در سایت بارگذاری کرده و توضیحات فارسی و انگلیسی برای آن درج کنند و در نهایت این اطلاعات هم در صفحه اختصاصی شرکت قابل رویت و هم در سرچ محصول محور قابل بازیابی خواهد بود به عنوان مثال شرکتی که خریدار گرید خاصی از محصول یا نوع خاصی از سفره یکبار مصرف یا نوع خاصی از ماشین آلات است با جستجوی نام محصول در سایت می تواند از طریق محصولاتی که در سبد شرکتها بارگذاری شده است به خواسته خود دست یابد و امکان اتصال خریدار و فروشنده برقرار خواهد بود .

 

دعوت از مدعوین

بخش دیگری که در داشبورد شرکتها وجود دارد مدعوین ویژه است. شرکت کنندگان نمایشگاه که علاقمند به حضور میهمانان داخلی و خارجی در نمایشگاه هستند می توانند از طریق ثبت نام در این بخش به ستاد برگزاری اطلاع دهند. ستاد برگزاری نیز با بررسی تقاضاهای ثبت شده چنانچه میهمان خارجی باشد بعد از تایید حضور امکان حضور ایشان را در نمایشگاه بصورت رایگان فراهم میکند و هزینه دو روز اقامت در ایران و بازدید از نمایشگاه را برعهده  خواهد گرفت و اگر مدعوین داخلی باشد کارت دعوت به نمایشگاه برای ایشان صادر خواهد شد و در اختیار شرکت درخواست کننده قرار می گیرد.

 

کارگاههای تخصصی

از امکانات دیگری که در این دوره برای مشارکت کنندگان پیش‌بینی شده و امکان دستیابی به آن در سایت نمایشگاه تعبیه شده است برگزاری کارگاه‌های تخصصی توسط شرکتها است . اگر شرکتی درخواست برگزاری کارگاه تخصصی داشته باشد بعد از ثبت درخواست خود ستاد برگزاری هماهنگی های لازم و تامین امکانات مورد نیاز را فراهم خواهد کرد همچنین برگزارکننده نمایشگاه تضمین می‌کند که برگزاری کارگاه در سایت نمایشگاه اطلاع رسانی شود و در اختیار مشارکت کنندگان قرار بگیرد.

 

برگزاری نشست‌های B2B

قابلیت دیگری که در سایت نمایشگاه پیش‌بینی شده ثبت‌‌نام در نشست‌های B2B است هر مشارکت کننده فارغ از اینکه در نمایشگاه غرفه گذار باشه یا بازدید کننده میتواند درخواست نشست‌های B2B  را در سایت ثبت کند این امکان بعد از پر کردن فرم مربوطه  خواهد بود در این فرم علاوه بر مشخصات فردی اطلاعاتی مانند مذاکره با نام شرکت خاطی و گروه کالایی و زمینه ای مذاکره را در بر دارد همچنین متقاضی می تواند کلمات کلیدی مد نظر خود را برای مذاکرات وارد کرده و ستاد برگزاری بعد از بررسی درخواست ، متقاضی را به مشارکت کننده مرتبط وصل کرده و زمینه مذاکره برای آنها را فراهم می کند.

 

رزرو فضای ملاقات اختصاصی

بخش دیگری که در سایت نمایشگاه امسال پیش‌بینی شده، درخواست رزرو فضای ملاقات اختصاصی است مشارکت ‌کنندگان از طریق پر کردن فرم مربوطه می‌توانند زمان و ساعت مذاکره را نیز تعیین و درخواست بدهند. ستاد برگزاری این درخواست ها را جمع‌بندی خواهد کرد و سالنی را به این موضوع اختصاص می‌دهد. شرکت‌ها می‌توانند از این امکان با حداقل هزینه بهره مند شوند.

 در صورتی که مشارکت کنندگان غرفه کوچک دارند یا غرفه گذار نیستند و فضای مورد نیاز برای ملاقات اختصاصی ندارند می توانند از این امکان برای مذاکرات تجاری خود استفاده کنند.

 

صفحه شخصی شرکت

امکان دیگری که برای مشارکت کنندگان در سیزدهمین نمایشگاه بین المللی ایران پلاست پیش‌بینی شده صفحه اختصاصی برای هر شرکت است. در این صفحه فهرست همه مشارکت کنندگان در نمایشگاه قابل رویت است که به صورت سالن به سالن، گروههای کالایی قابل فیلتر است و بعد از ورود اطلاعات محصول بر اساس محصولات و کلمات کلیدی هم می تواند قابل جستجو و فیلتر شود.

 در صفحه اختصاصی هر شرکت بروشوری که  هنگام ثبت نام بارگذاری کرده نیز قابل رویت است که محل دقیق غرفه و سالنی که این شرکت در آن وجود دارد دیده میشود. اطلاعات پایه و اولیه شامل اطلاعات تماس ایمیل سایت آدرس، لوگوی شرکت همچنین گالری عکسی که شرکت آپلود میکند و عکس ۳۶۰ درجه غرفه در این صفحه دیده میشود.

 

انتشار اخبار

قسمت دیگری که در سایت نمایشگاه وجود دارد و شرکت‌ها می‌توانند استفاده کنند انتشار اخبار شرکت است. در پنل هر شرکت  گزینه ای به نام اخبار شرکت وجود دارد که هر شرکت می تواند اخبار خود را به همراه عکس در آنجا وارد کند و بعد از تایید سردبیر سایت ، اخبار نمایشگاه در صفحه اصلی دوره سیزدهم به نمایش در می آید. این امکانی ویژه و رایگان برای مشارکت کنندگان است و فرصت خوبی برای معرفی خدمات و برنامه‌های شرکت در سایت نمایشگاه است.

 

نمایشگاه مجازی

 بخش دیگری که از دو سال پیش در سایت نمایشگاه ایران پلاست وجود دارد نمایشگاه مجازی است و کاربران سایت می توانند با ورود به بخش نمایشگاه مجازی و انتخاب سالن مد نظر، غرفه ها را از زاویه های مختلف ببینند و نمایشگاه را به صورت مجازی بازدید کنند. اطلاعات پایه شرکت‌ها که در کتاب نمایشگاه چاپ میشود نیز در نمایشگاه مجازی قرار می گیرد. تصاویر ۳۶۰ درجه از غرفه ها نیز در نمایشگاه مجازی قرار میگیرد و اسامی شرکت ها به تصاویر مربوطه لینک می شود. شرکتها می توانند این تصاویر را در سایت اختصاصی خودشان نیز قرار بدهند. در حال حاضر اسامی شرکتهایی که ثبت نام خود را تکمیل و هزینه آن را پرداخت کرده اند در نمایشگاه مجازی به صورت کامل قابل مشاهده است.

 

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد