ارسال پاسخ

واگذاری شرکت شیمیایی پیگمنت BASF به شرکت ژاپنی DIC ۹ شهریور ۱۳۹۸ ۱۰:۲۵
شرکت آلمانی BASF بنابر قراردادی که پنج شنبه ( 29 آگوست) منعقد شد تجارت پیگمنت خود را به کارخانه شیمیایی ژاپنی DIC به ارزش 1.2 میلیارد یورو واگذار کرد.

 

به گزارش ایمپا به نقل از خبرگزاری شینهوا، بنابر اعلام نظر شركت شیمیایی آلمانی، شرکت  DIC كه رنگدانه های ارگانیك و رزینهای مصنوعی تولید می كند شركت (BASF's Colors and Effects (BCEF  را به ارزش 1.2 میلیارد یورو (1.3 میلیارد دلار آمریكا) به دست آورد.

ماركوس كامیس ، عضو هیئت مدیره اجرایی  BASF در مورد این فروش گفت: "ما به هدف خود رسیدیم و برای تجارت پیگمنت، یك صاحب مناسب پیدا كردیم كه این صنعت را به عنوان یك تجارت استراتژیك و اساسی می داند.

کارو اینو مدیر عامل  شرکت ژاپنی DIC  نیز دسترسی به  BCE را یک افزودنی مهم استراتژیک در سرعت بخشیدن به تحقق اهداف شرکت خود عنوان کرد.

بر اساس این گزارش انتظار می رود که در سه ماهه چهارم سال 2020 این معامله نهایی شود. BASF پیش از این قصد خود را برای واگذاری تجارت پیگمنت در ابتدای سال جاری اعلام کرده بود.

در سال 2018 شرکت  BASF Colors and Effects  به ارزش حدود یک میلیارد یورو ( 1.1 میلیارد دلار امریکا) به همراه 2600 کارمند، برای فروش تخمین زده شد. این در حالی است که شرکت ژاپنی DIC در همان سال حدود 20 هزار نیروی کار در سراسر جهان داشت و فروش مجموع این شرکت در حدود 800 میلیارد ین ( 7.5 میلیارد دلار امریکا) بود.

 

اخبار مرتبط

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد