ارسال پاسخ

مجمع عمومی عادی و فوق العاده انجمن برگزار شد تغییر در اساسنامه انجمن ۱۲ شهریور ۱۳۹۸ ۱۴:۱۰
مدت زمان فعالیت اعضای هیات مدیره در اساسنامه انجمن تولیدکنندگان مستربچ و کامپاند ایران با رای حداکثری اعضای حاضر در مجمع فوق العاده تغییر کرد. همچنین این دوره مجمع عمومی با حضور حداکثری و موثر اعضای انجمن همراه بود.

 

به گزارش روابط عمومی انجمن تولیدکنندگان مستربچ و کامپاند ایران (ایمپا) ، مجمع عمومی عادی و فوق العاده انجمن عصر دیروز دوشنبه 11 شهریور در محل ساختمان شماره 3 اتاق بازرگانی صنایع، معادن و کشاورزی تهران برگزار شد. این دوره مجمع با انتخابات اعضای جدید هیات مدیره و بازرس انجمن همزمان بود.

بر اساس این گزارش ابتدا هیات رییسه مجمع متشکل از آقایان بیوک علیمرادلو به عنوان رییس و فرزاد برومند به عنوان ناظر اول، هوشنگ پارسا به عنوان ناظر دوم و سحر مومنی به عنوان منشی از سوی حاضران انتخاب شدند تا مجمع عادی عمومی و فوق العاده انجمن تولیدکنندگان مستربچ و کامپاند ایران و همچنین انتخابات هیات مدیره و بازرس انجمن را هدایت و برگزار کنند.

در ادامه مجمع فوق العاده برای تغییر بند مدت زمان فعالیت هیات مدیره از سه سال به دو سال برگزار شد که با رای حداکثری اعضای حاضر تصویب و هیات مدیره و بازرس جدید به مدت دو سال سکان هدایت انجمن تولیدکنندگان مستربچ و کامپاند ایران را بر عهده خواهند داشت. همچنین با تصویب اعضای حاضر در مجمع ، حق عضویت اعضا از یک میلیون تومان به دو میلیون تومان و ورودی عضو جدید انجمن از پانصد هزار تومان به یک میلیون تومان افزایش یافت.

ادامه جلسه مجمع عمومی عادی با ارائه گزارش عملکرد هیات مدیره دوم انجمن توسط امید کوشکی رییس هیات مدیره سابق همراه بود. وی در این گزارش ضمن تقدیر از فعالیت اعضای هیات مدیره و هیات موسس، دستاوردهای هیات مدیره دوم انجمن در طی سه سال فعالیت آن را برشمرد و گفت : اقدامات زیادی طی سه سال گذشته در انجمن تولیدکنندگان مستربچ و کامپاند ایران صورت گرفته است که شامل افزایش تعرفه واردات مستربچ به 26 درصد، افزایش تعرفه واردات کامپاند به  15 درصد، حضور در کمیته های تدوین استاندارد، برگزاری تنها کنفرانس مستربچ و کامپاند در خاورمیانه، برگزاری سمینار در حاشیه نمایشگاه ایران پلاست سال 1393 ، تغییر نگرش دانشجویان و هیات علمی به صنعت مستربچ و کامپاند بعد از برگزاری 4 دوره کنفرانس و نمایشگاه بین المللی مستربچ و کامپاندهای پلیمری، برگزاری کارگاه های آموزشی، حضور پاویون انجمن در نمایشگاه چایناپلاس 2017 و در نمایشگاه اوراسیاپلاست 2019 ترکیه بود.

کوشکی ادامه دارد: انجمن در زمینه تخصیص سالن های مناسب به گروه کالایی مستربچ و کامپاند در نمایشگاه ایران پلاست نیز فعالیت کرده و از تمام توان خود برای درخواست تخفیف قیمت، تبلیغات محیطی برای سالن ها، دعوت از مقامات برای بازدید از سالن در نمایشگاه ایران پلاست استفاده کرده است. در این راستا نیز جلساتی با مدیر شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی و مدیر نمایشگاه های داخلی برگزار کرده است. از دیگر فعالیت های هیات مدیره می توان به انتشار نشریه داخلی انجمن، تهیه دستورالعمل تولید آمیزه پلی اتیلن مشکی بر پایه پلی اتیلن سنگین جهت پوشش ضدخوردگی لوله های فولادی سامانه انتقال آب، اصلاح ضرایب مالیات بر عملکرد ، عقد تفاهم نامه همکاری با مرکز رشد فناوری پلیمر، عقد تفاهم نامه همکاری با شرکت پژوهش و فناوری پتروشیمی، انجام پروژه های مطالعات بازار، پیگیری مشکلات تامین مواد اولیه، پیگیری اختصاص ارزبرای خرید ماشین آلات و مواد اولیه اشاره کرد.

وی در ادامه ضمن اشاره به کسب رتبه عالی در اتاق بازرگانی صنایع، معادن و کشاورزی ایران گفت: در رتبه بندی تشکل های اقتصادی اتاق بازرگانی صنایع، معادن و کشاورزی ایران انجمن تولید کنندگان مستربچ و کامپاند ایران در سال گذشته توانست رتبه عالی را دریافت کند و جایگاه خود را در بین فعالان بخش خصوصی و تصمیم سازان دولتی ارتقا دهد.

رییس هیات مدیره سابق انجمن تولیدکنندگان مستربچ و کامپاند ایران ضمن اشاره به خرید ملک برای انجمن گفت: ملکی واقع در خیابان استاد نجات الهی خیابان اراک پلاک 42 برای انجمن مستربچ و کامپاند ایران خریداری شد. هدف از خرید این ملک برای دبیرخانه انجمن حفظ ارزش دارایی های ثابت انجمن و استقرار دبیرخانه انجمن در فضایی مناسب و تحت تملک بود.

در ادامه جلسه مجمع عمومی عادی ، حسابرس مستقل انجمن، گزارش مالی سال منتهی به 29 اسفند 97 را به حاضران مجمع ارائه کرد.

در پایان مجمع عمومی عادی هیات مدیره جدید توسط اعضای انجمن که بیش از 90 درصد از واجدین شرایط حضور در انتخابات هیات مدیره را تشکیل می داد انتخاب شد. بنا بر انتخابات صورت گرفته اعضای جدید هیات مدیره انجمن تولیدکنندگان مستربچ و کامپاند ایران شامل آقایان عباس موید با 42 رای، امید کوشکی با 33 رای، ابراهیم ملکوتی با 32 رای ، سعید زکایی با 32 رای، محسن هنریان با 30 رای، بابک شایسته با 24 رای و خانم نجمه میررضایی با 25 رای به عنوان اعضای اصلی و آقایان کاظم ظهیری و مصطفی طالقانی به عنوان عضو علی البدل از طرف مجمع انتخاب شدند. همچنین مهدی پورقاضی با 23 رای نیز به عنوان بازرس این دوره و محمد علی آبادی فرهانی به عنوان بازرس علی البدل انتخاب شدند

اخبار مرتبط

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد

اعضای انجمن
 • کیمیا جاوید سپاهان
 • پودر کربنات الیگودرز
 • مهاب پلاست قم
 • همپار
 • پارس رنگدانه خضرا ایرانیان
 • پویا پلیمر تهران
 • پارس مستربچ
 • کیمیا پلیمر آپادانا
 • رایکاپلاست مهرگان
 • آریا شیمی پوشش
 • البرز پلیمر سپاهان
 • فن آوران شیمی تجزیه ایرانیان
 • ابتکار پلاستیک تهران
 • آروین فراز آزادی
 • پتروشیمی تبریز
 • نکو پلیمر آرسام
 • شرکت سرمایه گذاری وصنایع لاستیک زنجان
 • ایران دیبا
 • تولیدی و بازرگانی آلیاژهای رازین پلیمر
 • کرانگین