ارسال پاسخ

کنفرانس و نمایشگاه بین المللی مستربچ 2019 ۱۶ شهریور ۱۳۹۸ ۱۵:۴۴
کنفرانس و نمایشگاه بین المللی مستربچ برای مدیران ارشد و تصمیم گیرندگان صنعت مستربچ جهان به مدت سه روز از 10 تا 12 سپتامبر مصادف با 19 تا 21 شهریور در وین برگزار می شود.

 

به گزارش روابط عمومی انجمن تولیدکنندگان مستربچ و کامپاند ایران (ایمپا)، بنابر اطلاعات منتشر شده در بروشور کنفرانس، حاضران این رویداد متشکل از 150 نماینده شرکتهای تولید کننده مستربچ  از سراسر جهان خواهند بود

بر اساس این گزارش شرکت کنندگان کنفرانس و نمایشگاه بین المللی مستربچ، در جریان آخرین دستاوردها و تحولات صنعت مستربچ قرار می گیرند. در این کنفرانس موضوعات مختلفی در حوزه های علمی و تجاری توسط تولیدکنندگان پیگمنت ها ، رنگدانه ها و افزودنی های کاربردی ارائه می شود. در حال حاضر تجارت مستربچ در اروپا یکی از خلاق ترین و پویاترین شاخه از صنایع پلاستیک است و این کنفرانس امکانی برای تبادل اطلاعات بین تولیدکنندگان صنعت مستربچ جهان را فراهم می کند.

بر اساس بروشور منتشر شده، این کنفرانس در دو روز و 6 پنل تخصصی شامل سه پنل بررسی بازار، مواد اولیه؛ پیگمنت، مواد اولیه؛ افزودنی ها و ادامه مواد اولیه در روز اول خواهد بود و پنل تکنولوژی پردازش و مباحث تجاری در روز دوم کنفرانس ارائه خواهد شد.


برنامه پنل ها

اخبار مرتبط

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد