ارسال پاسخ

دستاوردهای جدید آریا پلیمر پیشگام در نمایشگاه ایران پلاست 98 ۳۰ شهریور ۱۳۹۸ ۱۲:۵۳
محصولات و دستاوردهای جدید شرکت آریا پلیمر پیشگام که در نمایشگاه ایران پلاست سیزدهم ارائه خواهد شد شامل چسب های بین لایه ای مخصوص فیلمها و لوله های چند لایه، بهبود دهنده مقاومت به ضربه پایه پلی اولفین برای تولیدات بادی و تزریقی، سازگار کننده های جدید پایه پلی پروپیلن/پلی اتیلن (پلی پروپیلن/پلی اتیلن گرفت شده با مالئیک انیدرید) است.

به گزارش روابط عمومی انجمن تولیدکنندگان مستربچ و کامپاند ایران (ایمپا) ، دستاوردهای جدید شرکت آریا پلیمر که در نمایشگاه ایران پلاست سیزدهم ارائه خواهد شد شامل چسب های بین لایه ای مخصوص فیلمها و لوله های چند لایه، بهبود دهنده مقاومت به ضربه پایه پلی اولفین برای تولیدات بادی و تزریقی، سازگار کننده های جدید پایه پلی پروپیلن/پلی اتیلن (پلی پروپیلن/پلی اتیلن گرفت شده با مالئیک انیدرید) است. 

چسب های بین لایه ای مخصوص فیلمها و لوله های چند لایه

چسب‌های بین لایه‌ای چسب‌هایی عامل‌داری هستند که به منظور بهبود چسبندگی در لایه میانی در ساختارهای چندلایه قرار می‌گیرند تا بین اجزای ناسازگار در این ساختار، چسبندگی مطلوب ایجاد نمایند. این چسب‌ها در لوله‌های چندلایه، فیلم‌های چندلایه بسته‌بندی و لمینیت‌های کاغذ مورد استفاده قرار می‌گیرند.

بهبود دهنده مقاومت به ضربه پایه پلی اولفین برای تولیدات بادی و تزریقی

بهبود دهنده مقاومت به ضربه، افزودنی بهبود دهنده استحکام ضربه و کاهنده اعوجاج  به عنوان یک مستربچ پیشرفته با خواص مهندسی شده در محصولات پلیمری به خصوص برای پلی اولفین های از نوع پلی پروپیلن و پلی اتیلن شناخته می‌شود. این ماده به صورت قابل توجهی مقاومت به ضربه در این مواد را افزایش می‌دهد. همچنین یکی از مشکلات اصلی در فرآیند تزریق پلاستیک، بحث اعوجاج و شرینکیج محصولات پلیمری است که برای کاهش این نقص نیاز به اعمال فشار نگهداری همراه با افزایش زمان و هزینه است.

سازگار کننده های جدید پایه پلی پروپیلن/پلی اتیلن (پلی پروپیلن/پلی اتیلن گرفت شده با مالئیک انیدرید)

مواد کوپلینگ ایجنت پلی پروپیلن/پلی اتیلن که با نام‌های سازگارکننده مالئیک انیدرید، گرافت مالئیک انیدرید، پلی پروپیلن مالئیکه، پلی پروپیلن/پلی اتیلن گرافت شده، سازگار کننده پلی پروپیلن/پلی اتیلن و عامل جفت کننده نیز شناخته می‌شوند، یکی از پرکاربردترین سازگارکننده های پلی پروپیلن/پلی اتیلن و فیلرهای گوناگون می‌باشد که در تولید کامپاند کربنات، تالک، الیاف شیشه، چوب پلاستیک، آلیاژ نایلون با پلی پروپیلن، کیسه گونی، پلاستیک حاوی فیلر مانند کربنات، تالک و الیاف شیشه کاربرد دارند و باعث بهبود خواص کامپاند، افزایش میزان پرکننده، کاهش قیمت، پراکنش بهتر فیلر، وتینگ یا خیس شدگی بهتر، جلوگیری از کلوخه شدن، بهبود خواص، رنگ پذیر نمودن سطح قطعات، قطبی سازی PP و فیلم های چندلایه حاوی پلی آمید، چسبندگی بهتر فیبر و فیلر، امکان استفاده درصد بیشتر از الیاف چوب، افزایش درصد فیلر، رنگ پذیری سپر، کیفیت مستربچ کربنات، کامپاند الیاف شیشه، پلیمر گیاهی می‌شوند.

سازگارکننده های جدید آریا پلیمر پیشگام، متناسب با فیلرهای متفاوت به منظور استفاده در اپلیکیشنهای مختلف تولید شده است و صنایع گسترده تری را تحت پوشش قرار می دهد، از نظر کیفیت نیز با نمونه های مطرح بین المللی قابل مقایسه بوده و دارای خواص مشابه آنها هستند. همچنین با تولیدات جدید، آریا پلیمر این موقعیت را داراست که بتواند متناسب با شرایط و درخواست مشتری تولید محصول داشته باشد.

شایان ذکر است شرکت آریا پلیمر پیشگام در سال 1387 با حضور فارغ التحصیلان دوره‌های تحصیلات تکمیلی با تمرکز بر استفاده از تکنولوژی‌های جدید دنیا بویژه نانو تکنولوژی فعالیت خود را آغاز نمود. شرکتی دانش محور، جوان، خلاق و در مسیر رشد که با به کارگیری استانداردهای جهانی و از طریق توسعه فناوریهای نوین تلاش کرده است با تولید افزودنیهای با کیفیت بالا، کسب و کار مشتریانش را به عنوان شرکای تجاری خود، توسعه دهد.

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد
اعضای انجمن