ارسال پاسخ

محصولات جدید نیرومند پلیمر پارس در سیزدهمین نمایشگاه ایران پلاست ۳۰ شهریور ۱۳۹۸ ۱۳:۰۰
محصولات جدید شرکت نیرومند پلیمر پارس که در نمایشگاه ایران پلاست سیزدهم ارائه خواهد شد شامل کامپاند پلی آمید 6 سوپر ضربه ،کامپاند ژئوممبران ( GM-R100 ) بر پایه پلی اتیلن با مقاومت و طول عمر بالا و کامپاند پلی اتیلن با کربنات کلسیم با انعطاف پذیری بسیار بالا (NC-PE-FLEX) است.

به گزارش روابط عمومی انجمن تولیدکنندگان مستربچ و کامپاند ایران (ایمپا) ، محصولات جدید شرکت نیرومند پلیمر پارس که در نمایشگاه ایران پلاست سیزدهم ارائه خواهد شد شامل کامپاند پلی آمید 6 سوپر ضربه ،کامپاند ژئوممبران ( GM-R100 ) بر پایه پلی اتیلن با مقاومت و طول عمر بالا و کامپاند پلی اتیلن با کربنات کلسیم با انعطاف پذیری بسیار بالا (NC-PE-FLEX)  است.

 

کامپاند پلی آمید 6 سوپر ضربه 

این کامپاند (6AN-SUPERTOUGH) با خاصیت ضربه پذیری عالی و خواص مکانیکی مطلوب مناسب برای تولید قطعات صنعتی، لوازم خانگی و قطعات الکتریکی است.

کامپاند های پلی آمید کاربرد های بسیاری در صنایع برای تولید قطعات با مقاومت حرارتی و خواص مکانیکی بالا دارند. کامپاند پلی آمید سوپر ضربه با خاصیت ضربه پذیری بسیار بالا در دمای محیط و دما های پایین، مناسب برای تولید قطعاتی می باشد که نیاز به استحکام و ضربه پذیری  بسیار بالا دارند.

 

کامپاند ژئوممبران ( GM-R100 بر پایه پلی اتیلن با مقاومت و طول عمر بالا

 شرکت نیرومند پلیمر با بهره گیری از دانش فنی خود، موفق به تولید کامپاند ژئوممبران ( GM-R100 ) بر پایه پلی تیلن با مقاومت و طول عمر بالا بر اساس استاندارد  موسسه ژئوسنتتیک آمریکا (GRI-GM13 ) شده است. این کامپاند مناسب برای تولید ورق های ژئوممبران است.

کامپاند ژئوممبران تولید شده توسط شرکت نیرومند پلیمر از خاصیت نفوذ ناپذیری در برابر گاز و مایع، مقاومت بالای محیطی و مکانیکی برخوردار است و به عنوان مواد اولیه برای تولید ورق عایق استفاده می شود. این ورق ها کاربرد های بسیاری از جمله کفپوش دریاچه های مصنوعی، حوضچه های پرورش ماهی، محل دفن زباله، عایق کردن تونل ها و ساختمان ها، صنایع نفت و گاز و معادن دارند.  مزایای استفاده از ژئوممبران نسبت به سایر عایق ها هزینه کمتر، قابلیت عایق بندی بهتر و مقاومت بالا نسبت به عوامل محیطی و بیولوژیکی است.

 

 

کامپاند پلی اتیلن با کربنات کلسیم با انعطاف پذیری بسیار بالا (NC-PE-FLEX)

این کامپاند با خاصیت انعطاف پذیری بالا مناسب برای تولید کیسه های پلاستیکی انعطاف پذیر و فیلم های تحت کشش بالا استفاده می شود.

 

 

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد