ارسال پاسخ

imbpa.com بیست و نهمین دوره نمایشگاه Plast Eurasia 2019 در استانبول ۱۱ آبان ۱۳۹۸ ۱۱:۵۵
نمایشگاه بین المللی صنایع پلاستیک استانبول، بزرگ ترین نمایشگاه سالیانه صنعت پلاستیک در اروپا به شمار می رود که توسط TUYAP با همکاری PAGEV (اتحادیه صنعت پلاستیک ترکیه) در مرکز همایش ها و کنفرانس های TUYAP برگزار می شود.

 

نمایشگاه بین المللی صنایع پلاستیک استانبول، بزرگ ترین نمایشگاه سالیانه صنعت پلاستیک در اروپا به شمار می رود که توسط TUYAP با همکاری PAGEV (اتحادیه صنعت پلاستیک ترکیه) در مرکز همایش ها و کنفرانس های TUYAP برگزار می شود. بیست و نهمین دوره Plast Eurasia Istanbul 2019 در روزهای 4 تا 7 دسامبر 2019 در شهر استانبول به انجام خواهد رسید.

 

در این رویداد 1100 غرفه گذار برجسته از 40 کشور به همراه 60 هزار بازدیدکننده متخصص از بیش از 100 کشور دنیا گرد هم خواهند آمد. نمایشگاه پلاست اوراسیا میزبان بیش از 1000 کمیته خرید خواهد بود که توسط وزارت بازرگانی و تجارت ترکیه، دفاتر خارجی TUYAP و اتحادیه پلاستیک ترکیه به نمایشگاه دعوت شده اند. این نمایشگاه در وسعتی به مساحت 120 هزار مترمربع جدیدترین فن آوری ها، ماشین آلات پلاستیک، مواد اولیه، تجهیزات جانبی ماشین آلات، تجهیزات کنترل و گرم کنی، قالب، هیدرولیک و پنوماتیک و بازیافت را در معرض دید بازدیدکنندگان قرار خواهد داد.

در دوره گذشته نمایشگاه پلاست اوراسیا 1094 شرکت و نمایندگی های آنان از 44 کشور به همراه 51684 بازدیدکننده از 103 کشور دنیا در این رویداد حاضر بودند. چین، هند، ایران و تایوان به صورت کشوری، پاویون خود را در روزهای برگزاری این نمایشگاه برپا ساختند. در سال 2018، TUYAP میزبان 34 گروه خرید بود که از سوی وزارت تجارت ترکیه و دفاتر خارجی TUYAP به این رویداد دعوت شده بودند. از میان بازدیدکنندگان، 7974 بازدیدکننده بین المللی در نمایشگاه حضور یافتند که 17 درصد رشد نسبت به سال 2017 داشت.

اگر به دنبال خرید ماشین و محصولی نوین هستند، یا آشنایی با فن آوری های روز دنیا در صنایع پلاستیک را در برنامه دارید، چمدان خود را آماده کنید و برای سفر به استانبول خود را مهیا سازید.

با حمایت مرکز تعاملات بین المللی علم و فناوری و صندوق نوآوری و شکوفایی، برای شرکت های دانش بنیان، 70 درصد تخفیف برای حضور در این نمایشگاه در نظر گرفته شده است.

انجمن تولیدکنندگان مستربچ و کامپاند ایران نیز با در اختیارگرفتن غرفه ای در این نمایشگاه حاضر خواهد بود و توان تولید و توان علمی اعضای این انجمن را در بزرگترین رویداد سالیانه پلاستیک اروپا به نمایش خواهد گذاشت.

 

 

اخبار مرتبط

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد