ارسال پاسخ

imbpa.com جلسه زنجیره تامین ارزش پلیمر با حضور انجمن های صنایع پلیمر در وزارت صنایع برگزار شد ۱۴ آبان ۱۳۹۸ ۱۳:۲۷
به گزارش روابط عمومی انجمن مستربچ و کامپاند ایران در تاریخ 12 آبان 1398، به دعوت دفتر صنایع غیرفلزی وزارت صنعت، معدن و تجارت، اعضای هیات مدیره انجمن ها و تشکل های صنایع پلیمری در جلسه ای تحت عنوان " زنجیره تامین ارزش پلیمر" با هدف تدوین برنامه و اهداف دو سال آتی زنجیره ارزش صنعت پلیمربه ویژه در حوزه توسعه و تعیین ساخت داخل و صادرات، حضور یافتند.

 

به گزارش روابط عمومی انجمن مستربچ و کامپاند ایران در تاریخ 12 آبان 1398، به دعوت دفتر صنایع غیرفلزی وزارت صنعت، معدن و تجارت، اعضای هیات مدیره انجمن ها و تشکل های صنایع پلیمری در جلسه ای تحت عنوان " زنجیره تامین ارزش پلیمر" با هدف تدوین برنامه و اهداف دو سال آتی زنجیره ارزش صنعت پلیمربه ویژه در حوزه توسعه و تعیین ساخت داخل و صادرات، حضور یافتند. نمایندگان انجمن ملی پلاستیک و پلیمر ایران، انجمن تولیدکنندگان مستربچ و کامپاند ایران، انجمن لوله و اتصالات پلی اتیلن، انجمن همگن ماشین سازان، انجمن قالب سازان، جامعه صنعت کفش و ...در گفت و گو با سیدمهدی نیازی، مدیرکل دفتر مقررات صادرات و واردات وزارت صنعت، معدن و تجارت و خانم سیمین کیمیایی، رییس گروه پتروشیمی دفتر صنایع فلزی وزارت صمت، درباره چارچوب های تدوین این برنامه دو ساله به بحث پرداختند.

نیازی با جمع بندی بحث های مطرح شده در این نشست، گفت:" برنامه ای که تدوین خواهد شد، باید مطالبه انجمن ها باشد. باید بررسی کنیم که طی این برنامه 2 ساله چه نیازهایی خواهیم داشت. ذی نفع این برنامه ها خودِ انجمن ها هستند و جهت گیری سیاست ها را مشخص می سازند."

وی در پایان پیشنهاد کرد کل محصولات و مصنوعات پلیمری را در 5 گروه طبقه بندی شود و برنامه ها به طور مستقل برای این گروه ها تدوین گردد.

 

اخبار مرتبط

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد
اعضای انجمن