ارسال پاسخ

imbpa.com کیمیاجاویدسپاهان و نیرومند پلیمر پارس در چهاردهمین نمایشگاه بین المللی قطعات، لوازم و مجموعه های خودرو ۱۶ آبان ۱۳۹۸ ۱۰:۴۴
چهاردهمین نمایشگاه بین المللی قطعات، لوازم و مجموعه های خودرو از روز شنبه تا سه شنبه 18 تا 21 آبان ماه 1398 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار خواهد شد.

چهاردهمین نمایشگاه بین المللی قطعات، لوازم و مجموعه های خودرو  از روز شنبه تا سه شنبه 18 تا 21 آبان ماه 1398 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار خواهد شد. نمایشگاه بین المللی قطعات، لوازم و مجموعه های خودرو یکی از بزرگ ترین رویدادهای صنعتی و بازرگانی کشور می باشد. این نمایشگاه فرصتی برای صنعتگران خلاق جهت معرفی آخرین محصولات مدرن و نیز آشنایی با صنعت قطعات خودرو سایر کشورها به شمار می رود.

این رویداد در زیرگروه های: قطعات و مجموعه های خودرو،  ماشین آلات و تجهیزات قطعه سازی،  تحقیقات و طراحی مهندسی،   مواد اولیه و تجهیزات جانبی خودرو،  بازرگانی و خدمات پس از فروش،  لوازم تزئیناتی خودرو،  تعمیر و نگهداری خودرو،  محصولات پاک کننده خودرو و  نشریات تخصصی صنعت خودرو به انجام خواهد رسید.

نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو هر سال در آبان ماه (ماه نوامبر) در تهران برگزار میشود و شرکت بازرگانی بین المللی ایدرو میزبان این نمایشگاه در هر دو بخش داخلی و خارجی می باشد

شرکت های نیرومند پلیمر پارس و کیمیا جاوید سپاهان از اعضای انجمن تولیدکنندگان مستربچ و کامپاند ایران در چهاردهمین نمایشگاه بین المللی قطعات، لوازم و مجموعه های خودرو جدیدترین دست آوردهای خود را در حوزه مواد و کامپاندهای پلیمری به معرض بازدید متخصصان و کارشناسان صنعت خودرو خواهند گذاشت.

اخبار مرتبط

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد
اعضای انجمن