ارسال پاسخ

imbpa.com برگزاری جلسه شورای هم اندیشی خبرگان صنعت ۲۰ آبان ۱۳۹۸ ۰۹:۵۶
طبق وعده مهدی صادقی نیارکی، معاون امور صنایع وزارت صنعت، معدن، تجارت، شورای هم اندیشی خبرگان صنعت با هدف حفظ وضع موجود تولیدات صنعتی و تلاش برای بهره گیری کامل از ظرفیت‌های نصب شده و مشارکت در تصمیم گیری های راهبردی، تشکیل شد.

طبق وعده مهدی صادقی نیارکی، معاون امور صنایع وزارت صنعت، معدن، تجارت، شورای هم اندیشی خبرگان صنعت با هدف حفظ وضع موجود تولیدات صنعتی و تلاش برای بهره گیری کامل از ظرفیت‌های نصب شده و مشارکت در تصمیم گیری های راهبردی، تشکیل شد. 

 به گزارش روابط عمومی انجمن تولیدکنندگان مستربچ و کامپاند ایران، عصر روز نوزدهم آبان ماه ساختمان وزارت صنعت، معدن، تجارت، میزبان نشست شورای هم اندیشی خبرگان صنعت با حضور صادقی نیارکی، معاون وزیر صنعت، معدن، تجارت و مدیران منتخب از صنایع مختلف بود. مصوبات این شورا در اختیار وزیر قرار خواهد گرفت و پس از تایید وی اجرایی خواهد شد. 

صادقی نیارکی پیش از این تشکیل شورای هم اندیشی با خبرگان صنعت و بهره مندی از نظرات نخبگان و صاحبنظران را از سیاست‌های راهبردی معاونت امور صنایع اعلام کرده بود. رویکرد دولت و به تبع آن وزارت صنعت، معدن، تجارت، تعامل اثر بخش و هم افزا با تمامی دستگاه‌ها و ارگان‌های حاکمیت در جهت تداوم تولیدات صنعتی بوده و برای نیل این مهم، مشارکت بخش خصوصی در تصمیم گیری ها و تدوین راهبردهای صنعتی از طریق تشکیل "شورای هم اندیشی خبرگان صنعت" در دستور کار قرار گرفته است. حضور مدیران نخبه صنعت کشور در این شورا نویدبخش تصمیم سازی های خردمندانه و واقع بینانه برای صنعت کشور خواهد بود. 

سعید زکایی، مدیرعامل پارساپلیمرشریف، عضو هیات مدیره انجمن تولیدکنندگان مستربچ و کامپاند ایران و انجمن ملی صنایع پلیمر، به عنوان نماینده صنعت پلاستیک و پلیمر کشور در نشست "شورای هم اندیشی خبرگان صنعت کشور" حاضر بوده اند.

اخبار مرتبط

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد