ارسال پاسخ

imbpa.com یکصد و سی و پنجمین جلسه هیات مدیره انجمن تولیدکنندگان مستربچ و کامپاند ایران ۵ آذر ۱۳۹۸ ۱۳:۳۱
به گزارش روابط عمومی انجمن تولیدکنندگان مستربچ و کامپاند ایران، یکصد و سی و پنجمین جلسه هیات مدیره انجمن در روز دوشنبه با هدف بررسی انتخابات انجمن ملی صنایع پلیمر ایران برگزار شد.

در این جلسه که با حضور کوشکی و موید رییس و نایب رییس هیات مدیره و همچنین ملکوتی، شایسته، هنریان، زکایی و میررضایی رسمیت یافت، درباره نامه ارسالی به انجمن ملی صنایع پلیمر حاوی اشکالات شکلی و ساختاری فعالیت انجمن ملی، گفت و گو شد و گزارشی از جلسه میان اعضای هیات مدیره انجمن ملی صنایع پلیمر و انجمن تولیدکنندگان مستربچ و کامپاند از سوی کوشکی، ریاست جلسه ارائه شد.

به واسطه نزدیک بودن انتخابات انجمن ملی صنایع پلیمر، تصمیم گیری در مورد اصلاح اساسنامه انجمن ملی به بعد از انتخابات موکول شد تا انجمن تولیدکنندگان مستربچ و کامپاند ایران بتواند حمایت کامل خود از سعید زکایی، نماینده انجمن در انتخابات انجمن ملی را به نحوی شایسته به انجام رساند.

هیات مدیره انجمن تولیدکنندگان مستربچ و کامپاند ایران با آرزوی موفقیت برای سعید زکایی در انتخابات هیات مدیره انجمن ملی صنایع پلیمر، انتظارات خود از نماینده انجمن در انجمن ملی صنایع پلیمر را به وی اعلام کردند.

روابط عمومی انجمن نیز برای سعید زکایی در انتخابات روز شنبه آرزوی موفقیت دارد.  

اخبار مرتبط

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد
اعضای انجمن