ارسال پاسخ

imbpa.com کاهش درآمد بخش مستربچ شرکت کلارینت ۵ آذر ۱۳۹۸ ۱۴:۳۶
Clariant ماه گذشته گزارش مالی سه ماهه سوم خود را منتشر کرد که بر این اساس فروش این شرکت طی 9 ماه اول سال تقریبا ثابت مانده و بالغ بر 3.72 میلیارد فرانک سوییس (معادل 3.38 میلیارد یورو) برآورد شده است.

Clariant ماه گذشته گزارش مالی سه ماهه سوم خود را منتشر کرد که بر این اساس فروش این شرکت طی 9 ماه اول سال تقریبا ثابت مانده و بالغ بر 3.72 میلیارد فرانک سوییس (معادل 3.38 میلیارد یورو) برآورد شده است. این در حالی است که در بخش مسنربچ و پیگمنت ها، این شرکت کاهش درآمد 5 درصدی را شاهد بوده است.

این کاهش مربوط به واحدهای تولیدی است که بر اساس طرح های توسعه شرکت، در سال 2020 از مدار تولید خارج خواهند شد.

کلارینت عنوان کرد:"در 9 ماه اول همچون  سه ماهه سوم سال 2019، فروش در واحدهای تولید متوقف شده (مستربچ و پیگمنت ها) به میزان 5 درصد کاهش یافت که ناشی از شرایط بدِ اقتصادی بوده است."

دکتر هانس بونن ، مدیرعامل كلاریانت در نمایشگاه K2019 گفت:" شرکت های متعددی علاقمند به خرید واحدهای تولید مستربچ و پیگمنت های کلارینت بودند." وی از اظهارنظر درباره جزئیات این موارد خودداری کرد اما گفت این شرکت انتظار دارد معاملات خود را در سال 2020 نهایی کند.

رسانه های مختلف مالی،از مذاکرات PolyOne با Clariant پرده برداشته اند، اگرچه گفته می شود که سرمایه گذاران خصوصی نیز به این معامله علاقمند شده اند.

این اتفاقات به دقت توسط برخی از تولیدکنندگان کوچکتر مستربچ رصد می شود. این تولیدکنندگان امیدوار هستند که بتوانند بخش هایی از تقاضا برای تجارت کلارینت را تصاحب کرده و پوشش دهند.

کلارینت از نهایی شدن فروش بخش بسته بندی بهداشتی خود به شرکت Arsenal Capital در تاریخ 31 اکتبر با قیمت 308 میلیون فرانک سوییس (معادل 280 میلیون یورو) خبر داد.

اخبار مرتبط

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد
اعضای انجمن