ارسال پاسخ

imbpa.com شانزدهمین کنفرانس بین المللی روابط عمومی ایران ۲۹ آذر ۱۳۹۸ ۱۶:۱۸
به گزارش روابط عمومی انجمن تولیدکنندگان مستربچ و کامپاند ایران، شانزدهمین کنفرانس بین المللی روابط عمومی ایران (اولین رویداد تجربه محور روابط عمومی ایران) 15و 16 دی ماه برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی انجمن تولیدکنندگان مستربچ و کامپاند ایران، شانزدهمین کنفرانس بین المللی روابط عمومی ایران (اولین رویداد تجربه محور روابط عمومی ایران) 15و 16 دی ماه برگزار می شود .
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری-تحلیلی ایران مراسم نیوز، بدون تردید برگزاری و موفقیت کنفرانس بین المللی روابط عمومی ایران بدون بهره مندی از تجربه ها و ایده های ناب شاغلان روابط عمومی امکان پذیر نیست. به همین دلیل دبیرخانه کنفرانس، آموزش مهارت های کاربردی را در قالب ارایه ایده ها و الگوهای کاربردی و جدید در دستور کار خود قرار داده است.
رویدادهای تجربه محور به دلیل نوآوری و منحصر به فرد بودن، بسیار تاثیرگذار هستند. اما این خصوصیات و تجربه ها می تواند در رویدادهای علمی مانند کنفرانس روابط عمومی مورد استفاده قرار گیرند. اگر این کار به خوبی انجام شود خواهید دید درصد زیادی از شاغلان روابط عمومی، تمایل بیشتری به شرکت در این گونه رویدادها دارند.
 
بعلاوه این روش برای افزایش توجه به تجربه ها و ایده های ناب روابط عمومی ها و تحریک ذهن شرکت کنندگان با تشویق مشارکت فعال آنها در برگزاری کنفرانس از اهمیت ویژه ای برخوردار است.
ما می دانیم رویدادهایی که با محوریت تجربه برگزار می شوند به نقطه عطفی برای توجه به ایده های ناب شاغلان روابط عمومی تبدیل می شوند. وقتی خوب برگزار شوند، این توانایی را دارند که:
-
تجربه هایی را ایجاد کنند که مخاطبان همیشه آن را به یاد داشته باشند.
-
تعامل شخصی و حرفه ای شاغلان روابط عمومی را تسهیل کنند.
-
اطلاعات مرتبط و به موقع را ارائه داده و تجربه کلی شرکت کنندگان را بالا ببرند.
-
به ایجاد ارتباط پایدار و عمیق میان شرکت کنندگان و متولیان برگزاری کنفرانس کمک نمایند.
-
لحظات به یاد ماندنی و خوشی برای شرکت کنندگان فراهم کنند.
-
زمینه را برای ایجاد همزیستی و مشارکت بین برگزارکنندگان، سخنرانان و شرکت کنندگان فراهم کنند.

به نظر می رسد بعد از 15 دوره برگزاری کنفرانس روابط عمومی، برای به حداکثر رساندن ارزش این رویداد، زمان تکامل و تغییر آن فرا رسیده باشد تا یک رهبر در برنامه ریزی تجربه محور برای شرکت کنندگان تبدیل شود.

اخبار مرتبط

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد