ارسال پاسخ

imbpa.com درخواست تامین اعتبار مورد نیاز به منظور اجرای زیرساختهای اولیه در شهرکهای صنعتی استان تهران ۲۹ آذر ۱۳۹۸ ۱۷:۰۳
به گزارش روابط عمومی انجمن تولیدکنندگان مستربچ و کامپاند ایران به نقل از روابط عمومی خانه صنعت و معدن استان تهران، اواخر مردادماه امسال رئیس خانه صنعت و معدن استان تهران با ارسال نامه‌ای به معاون اول رئیس جمهور خواستارتامین اعتبار مورد نیاز به منظور اجرای زیرساختهای اولیه در شهرکهای صنعتی استان تهران شده بود.

به گزارش روابط عمومی انجمن تولیدکنندگان مستربچ و کامپاند ایران به  نقل از روابط عمومی خانه صنعت و معدن استان تهران، اواخر مردادماه امسال رئیس خانه صنعت و معدن استان تهران با ارسال نامه‌ای به معاون اول رئیس جمهور خواستارتامین اعتبار مورد نیاز به منظور اجرای زیرساختهای اولیه در شهرکهای صنعتی استان تهران شده بود.

مرتضوی در این نامه اعلام کرده بود که مادامیکه در استان تهران شهرکهای صنعتی با کمبود زیرساختهای اولیه و اساسی نظیر برق،آب وگاز روبرو هستند و نیز مشکلات بسیاری در بحث تصفیه‌خانه و مدیریت پساب واحدهای صنعتی(با وجود محدودیت منابع آبی و اهمیت استفاده از پساب صنعتی در چرخه تولید) وجود دارد؛ صحبت از ایجاد رونق در تولید در حالیکه سال به نیمه می رسد و با یک چشم به هم زدن،تمام خواهد شد یک طنز تلخ است.

از آنجا که تامین زیرساخت‌های اولیه در شهرک‌ها و نواحی صنعتی برعهده دولت و نهادهای اجرایی است؛ بدیهی است حل معضلات زیرساختی با بودجه جاری شرکت شهرکهای صنعتی استان غیر قابل انجام است و می‌طلبد جنابعالی دستور بررسی و تامین بودجه را از محل دیگری ابلاغ فرمایید. شایان ذکر است کمبود زیرساختها در این شهرکها به چندین هزار واحد صنعتی لطمات جدی وارد خواهد کرد. . با عنایت به نامگذاری امسال به نام رونق تولید و اهمیت این موضوع در رشد و شکوفایی واحدهای صنعتی مستقر در شهرکهای صنعتی، متمنی است درصورت امکان دستورفرمایید تسریع در رسیدگی به مشکلات فوق در دستور کار قرار گیرد.

در همین ارتباط جناب آقای دکتر جهانگیری معاون اول رئیس جمهور با ارسال نامه به وزارت صنعت، معدن و تجارت(جناب زرندی، معاون محترم طرح و برنامه وزارت صمت و جناب فتح اللهی مشاور محترم وزیر و مدیر کل دفتر وزارتی صمت) خواستار تسریع در تامین بودجه و اعتبارات جهت تکمیل زیرساخت شهرکها و نواحی صنعتی شدند.

در همین ارتباط با پیگیریهای به عمل آمده، جناب آقای صالحی نیا معاون محترم وزیر، رییس هیئت مدیره و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران طی نامه ای به جناب آقای فتح اللهی  و جناب آقای زرندی خاطر نشان کردند که پیشنهاد ایجاد ردیف “ایجاد و تکمیل زیرساخت شهرکها و نواحی صنعتی” به سازمان برنامه و بودجه کشور جهت درج در لایحه بودجه سال۹۹ ارائه گردیده که درصورت تصویب و ابلاغ اعتبار از طرف این سازمان پروژه های زیر ساختی شهرکها و نواحی صنعتی استان تهران در اولویت قرار خواهد گرفت.

اخبار مرتبط

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد