ارسال پاسخ

imbpa.com بازار محصولات پتروشیمی شفاف است ۲۹ آذر ۱۳۹۸ ۱۷:۰۹
مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی گفت: نقش تاثیرگذار دفتر توسعه صنایع پایین‌دستی سبب شده است تا شاهد بازاری شفاف باشیم، همچنین عرضه و تقاضای محصولات پتروشیمی هم‌اکنون به نحو مطلوبی مدیریت می‌شود.

به گزارش روابط عمومی انجمن تولیدکنندگان مستربچ و کامپاند ایران به نقل از شرکت ملی صنایع پتروشیمی، بهزاد محمدی در دیدار با رئیس و کارکنان دفتر توسعه صنایع پایین‌دستی پتروشیمی با تأکید بر اهمیت و حساسیت این واحد در ارتباط بین مجتمع‌های پتروشیمی و بخش‌های پایین‌دستی صنعت گفت: مدیریت و کارکنان دفتر توسعه صنایع پایین‌دستی با تلاش صادقانه و مستمر همواره یکی از پرکارترین و مهم‌ترین واحدهای شرکت ملی صنایع پتروشیمی هستند.

وی افزود: نقش تاثیرگذار دفتر توسعه صنایع پایین‌دستی سبب شده است تا شاهد بازاری شفاف باشیم و مدیریت عرضه و تقاضای محصولات پتروشیمی با توجه به همکاری و تعامل میان این دفتر با وزارت صنعت، معدن و تجارت و همچنین بورس کالای ایران و نیز ارتباط مستمر با نهادهای نظارتی اکنون به نحو مطلوبی در حال انجام است.

معاون وزیر نفت در امور پتروشیمی درباره نقش و مسئولیت‌های دفتر صنایع پایین‌دستی گفت: فعالیت‌های جاری باید به‌صورت علمی و تخصصی انجام شود تا کیفیت بالاتری محقق شود و درباره فعالیت‌های دیگر این دفتر نیز باید پروژه‌های تعریف شده تکمیل و به نتیجه برسد و مطالعات و ارزیابی‌های دقیق انجام شود.

محمدی تصریح کرد: مطالعه و رصد دقیق تحولات بین‌المللی در بازارهای جهانی باید با جدیت انجام شود تا برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده برای عرضه و تقاضا و نیز صادرات تحقق یابد.

مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی با بیان اینکه حجم مسئولیت‌ها و کار سنگین همکاران در دفتر توسعه صنایع پایین‌دستی نیازمند حمایت بیشتری است، گفت: حضور نیروی انسانی کارآمد و متعهد با توجه به حساسیت فعالیت در این واحد بسیار تاثیرگذار است.  

رئیس دفتر توسعه صنایع پایین‌دستی و همچنین کارکنان این واحد ضمن تبیین شرح وظایف این دفتر درباره برنامه‌های آینده و بعضی از چالش‌های موجود در این بخش دیدگاه‌ها و پیشنهادهای خود را مطرح کردند.

اخبار مرتبط

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد