ارسال پاسخ

imbpa.com برگزاری جشنواره امین الضرب در دی ماه ۷ دى ۱۳۹۸ ۰۰:۳۳
به گزارش روابط عمومی انجمن تولیدکنندگان مستربچ و کامپاند ایران به نقل از اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران، چهارمین دوره مراسم اهدای تندیس، لوح و نشان کارآفرینی امین الضرب در گرامیداشت مقام و جایگاه کارآفرینان کشور در روز 23 دی ماه 98 برگزار خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی انجمن تولیدکنندگان مستربچ و کامپاند ایران به نقل از اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران، چهارمین دوره مراسم اهدای تندیس، لوح و نشان کارآفرینی امین الضرب در گرامیداشت مقام و جایگاه کارآفرینان کشور در روز 23 دی ماه 98 برگزار خواهد شد. هدف اتاق تهران از برگزاری این مراسم و اهدای این نشان ها، ضمن تکریم جایگاه کارآفرینان کشور، ترویج تاریخ تشکل گرایی در اقتصاد ایران و ارائه الگوهای کسب و کار سالم به نسل جوان اقتصاد کشور است.
اتاق تهران مفختر است که اعلام کند امسال جشنواره امین الضرب دو رویکرد اصلی را پیش روی خود خواهد داشت.

 

اول: توجه به کسب وکار سالم

دوم: توجه به جوانگرایی


با توجه به شرایط عمومی جامعه نیاز است که نسل جوان و فعالان اقتصادی با افرادی که با وجود تمام سختی های کارآفرینی در سلامت و با رعایت اصول اخلاقی به کسب وکار ادامه می دهند، آشنا شوند. این گروه مروج اقتصادی پاک و خالی از فساد خواهند بود که به عنوان کنشگرانی فعال به مبارزه با رانت و فساد نیز می پردازند.
همچنین باید در نظر داشت که توجه به نسل جوان اقتصاد کشور یک ضرورت است. این گروه آینده اقتصاد ایران را می سازند و بدیهی است که حمایت و تشویق به نوعی عمل به مسئولیت اجتماعی و اخلاقی نهادهایی مانند اتاق بازرگانی است.
اما کارآفرینان محترم پیش از شرکت در فراخوان جشنواره امین الضرب بهتر است که با برخی اصول این جشنواره آشنا باشند.
شرایط شرکت در جشنواره
تمام کارآفرینان کشور می توانند با تکمیل فرم های اینترنتی در این جشنواره شرکت کنند. اسامی کارآفرینان برگزیده پس از داوری نهایی و طی مراسمی که در دی ماه سال جاری برگزار خواهد شد، به اطلاع عموم می رسد.

اصول داوری اولیه
همانطور که در فرم های اینترنتی زیر مطالعه خواهید کرد، فراخوان برمبنای شاخص های اقتصادی طراحی شده است. تیمی مجرب و صاحب تجربه و آگاهی در مورد مختصات اقتصاد ایران اقدام به طراحی این شاخص ها کرده اند. در مرحله اول کارآفرینان گرامی براساس این شاخص ها و نمرات آنها، امتیاز بندی می شوند. در مرحله دوم هیات داورانی متشکل از 15 چهره فعال اقتصادی صاحب نام و شاخص به علاوه برندگان تندیس امین الضرب دردوره های گذشته، اقدام به داوری نهایی از میان افراد با بالاترین امتیازها خواهند کرد. در نهایت و پس از برگزاری جلسات اولیه، داوران به صورت غیرحضوری اقدام به ارائه نفرات برگزیده خود کرده و در نهایت اسامی کارآفرینان برتر از میان رای مستقل این داوران شناخته می شوند. لازم به یادآوری است که ارکان اتاق بازرگانی تهران در هیچ کدام از مراحل داوری کارآفرینان نقشی ندارند و تنها فعالیت های اجرایی این مراسم را برعهده می گیرند.
ثبت نام چهارمین دوره همایش امین الضرب اتاق تهران:

http://syndicate.tccim.ir/RegForm.aspx?formid=48&formTitle

یا مسیر: سایت اتاق تهران/امور تشکل ها/پرتال سازمانی/ثبت نام حضور در چهارمین همایش امین الضرب

جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دفتر امور تشکل ها و مسوولیت اجتماعی اتاق تهران به شماره تلفن 88709283 تماس حاصل فرمایید.

اخبار مرتبط

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد