ارسال پاسخ

imbpa.com پیام بهزاد محمدی به مناسبت فرارسیدن روز صنعت پتروشیمی ۱۰ دى ۱۳۹۸ ۲۲:۳۴
به گزارش روابط عمومی انجمن تولیدکنندگان مستربچ و کامپاند ایران، مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی در پیامی فرا رسیدن روز صنعت پتروشیمی را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی انجمن تولیدکنندگان مستربچ و کامپاند ایران، مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی در پیامی فرا رسیدن روز صنعت پتروشیمی را تبریک گفت.

به نام هستی جهان آفرین

روز صنعت پتروشیمی را به خانواده بزرگ پتروشیمی تبریک می گویم.

روز 8 دیماه، روز تجلیل از پیشگامان پیشرفت و سازندگی کشور است. روز تقدیر از صنعتگرانی ا ست که در پرتو انقلاب اسلامی، دانش، مهارت و توان فنی خود را در راه اعتلای میهن اسلامی به منصه ظهور می‌رسانند.

مدت ها پس از افتتاح واحد پتروشیمی مرودشت ، انقلاب صنعت پتروشیمی در سال 1376 آغاز به شکل گرفتن کرد. در طول سالهای 1376 تا 1384 این صنعت خیز طلایی، تاریخی خود را برداشت و بر پایه خوراک های گاز و مایع تولید انواع پلیمرها، مواد شیمیایی و کودها در کشور جهشی فراموش نشدنی یافت . امروز این صنعت افتخار آن را دارد که با حفظ جایگاه جهانی صنعت پتروشیمی کشور، عامل موثر در رونق تولید و اقتصاد ملی است .

این دولت در طول سال های گذشته توانسته است بارقه های امید را در دل اهالی صنعت ایجاد کند . اکنون با ایجاد تمهیدات و زیر ساخت ها روزهای خوش نه چندان دور را دوباره نوید داده و صنعت پتروشیمی بار دیگر برگ جدیدی را در عرصه توسعه صنعتی کشور رقم خواهد زد .

در این میان شرکت ملی صنایع پتروشیمی به عنوان سازمان توسعه ای در طول سال های گذشته از عمر دولت ، تمام توان علمی – تخصصی خود را به کار بسته است تا با یک راهبرد مشخص و دقیق و با مشارکت هلدینگ های سرمایه گذاری منابع عظیم خدادی نفت و گاز را با ایجاد ارزش افزوده به ثروت پایدار ملی تبدیل کرده تا قدرت ایران اسلامی بار دیگر در جهان طلیعه دار شود .

جای بسی خوشحالی ست که اعلام کنم در کنار همکاران پرتلاشم در مجموعه صنعت پتروشیمی، این صنعت را تا مرحله تکمیل زنجیره تولید محصولات و فراورده های با ارزش رشد و توسعه خواهیم داد.

این تعامل و همکاری در مجموعه صنعت پتروشیمی موهون مدیریت جهادی و باثباتی است که در طول سال های گذشته بارقه امید را در دل همکاران ایجاد کرده است که به تبع آن صنعت ارزش آفرین پتروشیمی کشور نیز رشد و حرکت جهادی خود را برای تحقق جهش دوم توسعه آغاز نموده است .

درج روز صنعت پتروشیمی در سال نمای ایرانی به شکل کاملا نمادین، یادمانی خوش از سال های نه چندان دور بوده که مظهر تلاش مدیریت مبتنی بر منطق دانش و البته اراده ملی است .

امید ما این است که به یاری  هم بتوانیم بار دیگر بارقه های تلاش را به منصه ظهور بگذارد و به طور عمیق و فراگیر افق های جهانی را در نوردد.

بهزاد محمدی

اخبار مرتبط

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد
اعضای انجمن