ارسال پاسخ

imbpa.com قدردانی هیات مدیره انجمن از زحمات سرکار خانم مومنی، دبیر پیشین انجمن ۱۶ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۵۶
به گزارش روابط عمومی انجمن تولیدکنندگان مستربچ و کامپاند ایران، مراسم تقدیر از سرکار خانم مومنی، دبیر پیشین انجمن به پاس سالها تلاش صادقانه در این مسوولیت روز یکشنبه 15 دی ماه در دفتر انجمن برگزار شد. 

به گزارش روابط عمومی انجمن تولیدکنندگان مستربچ و کامپاند ایران، مراسم تقدیر از سرکار خانم مومنی، دبیر پیشین انجمن به پاس سالها تلاش صادقانه در این مسوولیت روز یکشنبه 15 دی ماه در دفتر انجمن برگزار شد. 

در این مراسم، کوشکی، رییس هیات مدیره انجمن ضمن قدردانی از تلاش های خانم مومنی طی سالهایی که مسوولیت دبیری انجمن را بر عهده داشتند، خاطرنشان کرد که انجمن تولیدکنندگان مستربچ و کامپاند ایران، تلاش ها، اثرات و یادگارهای ماندگار وی را در جای جای انجمن همچنان مشاهده می کند و از او خواست تا با تقویت ارتباط با دبیرخانه انجمن، تجربیات گران بهای خود را در اختیار انجمن قرار دهد. 

خانم مومنی نیز حضور در انجمن تولیدکنندگان مستربچ و کامپاند ایران را دانشگاهی برای یادگیری عنوان کرد و گفت تمامی آنچه در این صنعت و کنار هیات مدیره انجمن آموخته است، به سان چراغی، راهنمای راه آینده وی خواهد بود. 

در متن لوح یادبود و تقدیرنامه ای که در این مراسم تقدیم خانم مومنی شد، آمده است: 

از رهگذر خاک سر کوی شما بود          هر نافه که در دست نسیم سحر افتاد

سرکار خانم مومنی 

تلاش های ارزشمند و ثمربحش شما طی سالها فعالیت متمادی به عنوان دبیر انجمن تولیدکنندگان مستربچ و کامپاند ایران بر کسی پوشیده نیست. همت والای شما را در غلبه بر چالش های متعدد این مسوولیت ارج می نهیم و امید داریم با تداوم ارتباطات، انجمن را در بهره مندی از تجارت گرانبهای خود، یاری فرمایید. 

انجمن تولیدکنندگان مستربچ و کامپاند ایران برای شما در تمامی مراحل زندگی آرزوی موفقیت و شادکامی دارد. 

در پایان هدایایی به رسم یادبود از سوی هیات مدیره انجمن تقدیم سرکار خانم مومنی شد. 

روابط عمومی انجمن نیز برای سرکار خانم مومنی در فعالیت های آتی و در تمامی مراحل زندگی آرزوی توفیق روزافزون دارد. 

 

 

 

اخبار مرتبط

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد