ارسال پاسخ

imbpa.com مذاکرات فشرده در جلسه فوق العاده هیات مدیره انجمن ۱۶ دى ۱۳۹۸ ۲۳:۱۶
به گزارش روابط عمومی انجمن تولیدکنندگان مستربچ و کامپاند ایران، روز یکشنبه 15 دی ماه 98، جلسه فوق العاده هیات مدیره با حضور میهمانان متعدد به انجام رسید. 

به گزارش روابط عمومی انجمن تولیدکنندگان مستربچ و کامپاند ایران، روز یکشنبه 15 دی ماه 98، جلسه فوق العاده هیات مدیره با حضور میهمانان متعدد به انجام رسید. 

هیات مدیره انجمن  پس از استقرار در دفتر جدید و غلبه بر چالش های ابتدایی دوره جدید، تصمیم گرفت با دعوت از اعضای انجمن، تامین کنندگان و صاحبان صنایع مستربچ و کامپاند، به صورت مستقیم با آنان به گفت و گو بنشیند و راه کارهای اجرایی جهت توانمندسازی اعضا و تامین نیازهای آنان با شرایط ایده آل را بررسی و مصوب نماید. در این راستا طی هفته های اخیر جلسات هیات مدیره به صورت هفتگی برگزار شده است و دفتر انجمن میزبان میهمانان بسیاری از تامین کنندگان ماشین آلات و مواد و همین طور اعضای انجمن بوده است. 

روز یکشنبه 15 دی ماه 98 اعضای هیات مدیره انجمن به ریاست کوشکی، میزبان آقایان شهریار فرهمند، مدیرعامل امیاپارس، سعید سواحلی مقدم، مدیرعامل ایده صنعت آتبین، آرش بی غش دل، مشاور و مسوول بازاریابی ایده صنعت آتبین، امیر یوسفی، مدیرکل فروش BASF ایران، حمید امیری، مدیرعامل ادونس پلیمر، مهرداد قهاری، مدیرعامل پلیمرپیشرفته دانا و فرشاد محافظت کار، قایم مقام مدیرعامل و مدیرکارخانه کیمیاران بود. دکتر زاهد احمدی و نریمان صادقی، مدیرعامل پادناپلیمر از دیگر میهمانان جلسه فوق العاده شب گذشته انجمن مستربچ و کامپاند ایران بودند. 

موضوعات متعددی از جمله راهکارهای تامین مواد مورد نیاز اعضای انجمن، تشکیل تعاونی انجمن، بررسی مصوبات کمیسیون بازرگانی، ممنوعیت واردات ماشین آلات کامپاندینگ و... در این جلسات مطرح و به بحث و گفت و گو گذاشته شد. میهمانان، به اتفاق بر تداوم تشکیل این جلسات تاکید کرده و از هیات مدیره انجمن به واسطه تلاش برای توانمندسازی اعضای انجمن قدردانی نمودند. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار مرتبط

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد