ارسال پاسخ

imbpa.com بسته خدمت ارائه محصول در نمایشگاه دائم صادراتی به اعضا پارک فناوری عرضه می شود ۱۸ دى ۱۳۹۸ ۱۵:۲۶
به گزارش روابط عمومی انجمن تولیدکنندگان مستربچ و کامپاند ایران به نقل از ایران مراسم نیوز، مرکز توسعه تجارت پارک فناوری پردیس، با تمرکز بر حوزه صادراتی سوریه و اوراسیا بسته‌ خدمات صادراتی به شرکت‌های عضو این پارک ارائه می‌دهد.

به گزارش روابط عمومی انجمن تولیدکنندگان مستربچ و کامپاند ایران به نقل از ایران مراسم نیوز، مرکز توسعه تجارت پارک فناوری پردیس، با تمرکز بر حوزه صادراتی سوریه و اوراسیا بسته‌ خدمات صادراتی به شرکت‌های عضو این پارک ارائه می‌دهد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری-تحلیلی ایران مراسم نیوز، مرکز توسعه تجارت پارک فناوری پردیس در راستای حمایت از توسعه بازار بین‌المللی برای «شرکت‌های صادرکننده» و یا «شرکت‌های با قابلیت صادرات» که عضو پارک هستند، چندین بسته خدمات صادراتی توسط کارگزاران صادراتی (بروکر) این مرکز ارائه می‌کند.

در قالب این طرح، پنج بسته‌ خدمت در حوزه‌های «ارائه محصول در نمایشگاه دائم صادراتی»، «مشاوره جهت حضور در بازارهای بین‌المللی»، «مطالعه بازار در سطوح مختلف»، «ارزیابی صادراتی و تدوین سناریوی صادرات»، «بازریابی صادراتی»، «توانمندسازی صادراتی» و «خدمات جانبی» توسط شرکت «شیرال» به عنوان یکی از کارگزاران مرکز توسعه تجارت پارک فناوری پردیس، به شرکت‌های عضو پارک عرضه می‌شود. شرکت‌ها با در نظر گرفتن این نکته که در کدام مرحله رشد و توسعه هستند، می‌توانند بسته خدمت متناسب را انتخاب کنند.

بسته های خدمات قابل ارائه در قالب طرح‌های «پلاتینیوم+»، «پلاتینیوم»، «طلایی»، «نقره‌ای» و «برنزی» قرار می‌گیرد. بسته «برنز» شامل خدمات «شلف» و «درج اطلاعات مجله الکترونیکی Made in Iran» در حوزه «ارائه محصول در نمایشگاه دائم صادراتی»، «ثبت در Marketplace های بین‌المللی» و «نحوه مذاکره» در حوزه «مشاوره»، «مطالعه بازار سطح 1» در حوزه «مطالعه بازار»، «تدوین سناریو آماده‌سازی صادراتی» در حوزه «ارزیابی صادراتی شرکت‌ها» و «استفاده از سالن جلسات» و «رزرو کافی‌شاپ و رستوران» در حوزه «خدمات جانبی» می‌شود.

بسته «نقره‌ای» شامل خدمات «شلف»، «ویترین» و «نمایش روی Video wall» و «درج اطلاعات مجله الکترونیکی «Made in Iran» در حوزه «ارائه محصول در نمایشگاه دائم صادراتی»، «ثبت در Marketplace های بین‌المللی» و «نحوه مذاکره» در حوزه «مشاوره»، «مطالعه بازار سطح 1»، «مطالعه بازار سطح 2» و «تدوین استراتژی نفوذ به بازار» در حوزه «مطالعه بازار»، «تدوین سناریو آماده‌سازی صادراتی» در حوزه «ارزیابی صادراتی شرکت‌ها»، «استفاده از سالن جلسات»، «استفاده از سالن کنفرانس» و «رزرو کافی‌شاپ و رستوران» در حوزه «خدمات جانبی» و «معرفی و بازاریابی» می‌شود.

بسته «طلایی» نیز علاوه بر موارد بالا شامل «معرفی محصول در شبکه‌های اجتماعی خارجی مرکز» در حوزه «معرفی و بازاریابی» و «انجام مذاکره»، «ارسال نمونه»، «حمل و نقل انبارداری» و «عقد قرارداد» در حوزه «عملیات توانمندسازی صادراتی» می‌شود.

بسته «طلایی» به علاوه «ثبت کردن خریدار در صندوق ضمانت صادرات» و «تبادلات مالی» در حوزه «عملیات توانمندسازی صادراتی»، بسته «پلاتینیوم» را می‌سازد.

بسته «پلاتینیوم+» شامل تمامی موارد بسته «پلاتینیوم» به علاوه «استفاده از Augmented reality» در حوزه «نمایشگاه دائم صادراتی»، «آموزش و توانمندسازی منابع انسانی شرکت به منظور صادرات» در حوزه «ارزیابی صادراتی شرکت‌ها» و «تدوین محتوای تبلیغی» در حوزه «معرفی و بازاریابی» است.

شایان ذکر است، بخشی از هزینه‌های خدمات ارائه شده در بسته‌ها، مشمول حمایت پارک فناوری پردیس و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری می‌شود.

علاقه‌مندان به استفاده از این بسته‌ها می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تماس 76250250 داخلی 2316 کارشناس شبکه فن‌بازار ملی ایران و یا شماره های 44659830 و 09212636469  شرکت شیرال تماس حاصل نمایند.

اخبار مرتبط

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد