ارسال پاسخ

imbpa.com بازدید سرپرست صندوق بازنشستگی از پتروشیمی جم ۱۹ دى ۱۳۹۸ ۱۸:۲۶
به گزارش روابط عمومی انجمن تولیدکنندگان مستربچ و کامپاند ایران، نعمت الله ایزدی سرپرست صندوق بازنشستگی با حضور اعضای هیئت مدیره صندوق بازنشستگی کشوری و هلدینگ صبا انرژی از پتروشیمی جم و پروژه ABS/RUBBER بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی انجمن تولیدکنندگان مستربچ و کامپاند ایران، نعمت الله ایزدی سرپرست صندوق بازنشستگی با حضور اعضای هیئت مدیره صندوق بازنشستگی کشوری و هلدینگ صبا انرژی از پتروشیمی جم و پروژه ABS/RUBBER بازدید کردند.

 نعمت الله ایزدی سرپرست صندوق بازنشستگی با حضور اعضای هیئت مدیره صندوق بازنشستگی کشوری و هلدینگ صبا انرژی ضمن بازدید از آخرین روند پیشرفت پروژه فاز دوم پتروشیمی جم ABS/RUBBER  جلسه مشترکی در ساختمان مرکزی پتروشیمی جم با حضور مدیران عامل دیگر شرکت های زیر مجموعه جم برگزار کردند.

ایزدی ضمن ابراز خرسندی از حضور در مجتمع عظیم جم، از جم به عنوان یکی از مجموعه های ارزشمند و ارزش آفرین برای صندوق بازنشستگی یاد کرد و گفت: پتروشیمی جم یکی از بازیگران موثر صنعت پتروشیمی با دارا بودن سبد محصولات ارزشمند است که در این زمان حساس شاهد بیشترین کمک به صندوق بازنشستگی از سوی این شرکت معظم هستیم.

در ادامه دکتر سعیدی مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره پتروشیمی جم و مدیران شرکت تشکیل شده بود، با ارائه آخرین عملکرد جم و شرکت های زیرمجموعه جم به ارائه گزارشی از روند فعالیتهای این مجتمع عظیم پرداخت و دکتر ایزدی سرپرست صندوق بازنشستگی و هیأت همراه را در جریان دستاوردهای شرکت و پیشرفت پروژه های آن قرار دادند.

در پایان مهندس بهزادی مدیرعامل شرکت پلی پروپیلن جم ضمن اشاره به میزان سود پلی پروپیلن در 9 ماه گذشته از استقبال خوب مردم به سهام این شرکت در بازار سرمایه اشاره کرد.

لازم به یادآوری است پروژه  ABS/Rubber  که به عنوان فاز 2 پتروشیمی جم از آن یاد می‌شود به دلیل نوع محصولات اهمیت ویژه ای در تنوع سبد محصولات پتروشیمی جم دارد این پروژه در سال 94 تاسیس شده است. این طرح در منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس - عسلویه در زمینی به مساحت ۱۵هکتار در حال احداث بوده و برای تولید ۲۰۰،۰۰۰ متریک تن ABS در سال و ۶۰،۰۰۰ متریک تن Rubber در سال برنامه ریزی شده است.

اخبار مرتبط

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد
اعضای انجمن