ارسال پاسخ

imbpa.com مشارکت آلمان و روسیه برای تحقق اهداف توسعه پایدار در صنایع پتروشیمی ۱۹ دى ۱۳۹۸ ۱۸:۳۲
به گزارش روابط عمومی انجمن تولیدکنندگان مستربچ و کامپاند ایران به نقل از نیپنا، شرکت های آلمانیBASF و سیبور روسیه برای مشارکت در زمینه توسعه پایدار و اقتصاد دورانی در صنایع پتروشیمی تفاهم نامه همکاری امضا کردند.

به گزارش روابط عمومی انجمن تولیدکنندگان مستربچ و کامپاند ایران به نقل از نیپنا، شرکت های آلمانیBASF و سیبور روسیه برای مشارکت در زمینه توسعه پایدار و اقتصاد دورانی در صنایع پتروشیمی تفاهم نامه همکاری امضا کردند.

شرکت های آلمانیBASF و سیبور روسیه برای مشارکت در زمینه توسعه پایدار و اقتصاد دورانی در صنایع پتروشیمی تفاهم نامه همکاری امضا کردند.

به گزارش نیپنا به نقل از «هیدروکرین اینجینیرینگ»، شرکت سیبور روسیه و BASF آلمان برای مشارکت در زمینه توسعه پایدار و اقتصاد دورانی در حاشیه نشستی در مرکز تحقیق و توسعه سیبور پلی‌لب، یادداشت تفاهم همکاری امضا کردند.
براساس این یادداشت تفاهم، دو طرف برای تقویت همکاری‌های دوجانبه و مشارکت در زمینه تحقق اهداف توسعه پایدار در بلندمدت، متعهد شدند.
BASF و سیبور توافق کردند در زمینه بهره‌وری آب، ذخیره‌سازی کربن، بازیافت مواد شیمیایی به همراه نیروهای ملحق شده در اجرای طرح‌های بین‌المللی زیست محیطی همکاری بیشتری داشته باشند.
این سند همکاری بین ماکسیم رماچکوف، مدیر توسعه پایدار شرکت سیبور و کریستوف روهریگ، مدیرBASF در روسیه و موسسه سی‌آی‌اس امضا شد.
مدیر توسعه پایدار شرکت سیبور در این باره گفت: شرکت آلمانی BASFدر زمینه اقتصاد دورانی تجارب خوب و ارزشمندی دارد و عملکردش در زمینه مسئولیت اجتماعی و فعالیت‌های زیست محیطی عالی بوده است، سیبور نیز به رویه‌های پایدار تجارت متعهد است و خواهان پیاده‌سازی بهترین ابتکارها و پروژه‌های اختصاص داده شده به این اهداف است.
رماچکوف ادامه داد: ما یقین داریم این همکاری سبب هم‌افازیی قابل توجه بین دو شرکت می‌شودد و ما در رسیدن به اهداف موردنظر یاری می‌کند.
روهریگ نیز گفت: شرکت BASFراهبرد رشد پایدار خود را تا 25 سال آینده دنبال می‌کند؛ امضای این یادداشت تفاهم همکاری نقطه عطفی برای ما به شمار می‌آید و از همکاری و شراکت با سیبور به عنوان یکی از شرکت‌های پتروشیمی مطرح در روسیه خرسند هستیم.
وی تصریح کرد:  اطمینان دارم که ابتکارها و طرح‌هایی مشترک BASF و سیبور سبب تغییر واقعی در شرایط زیست محیطی و نسل‌های آینده می‌شود.

اخبار مرتبط

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد