ارسال پاسخ

imbpa.com نشست کمیسیون فنی انجمن برگزار شد ۲۳ دى ۱۳۹۸ ۱۴:۳۲
به گزارش روابط عمومی انجمن تولیدکنندگان مستربچ و کامپاند ایران، نشست کمیسیون فنی انجمن تولیدکنندگان مستربچ و کامپاند ایران روز یکشنبه 22 دی ماه 98 در خانه مستربچ و کامپاند ایران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی انجمن تولیدکنندگان مستربچ و کامپاند ایران، نشست کمیسیون فنی انجمن تولیدکنندگان مستربچ و کامپاند ایران روز یکشنبه 22 دی ماه 98 در خانه مستربچ و کامپاند ایران برگزار شد.

کمیسیون فنی انجمن تولیدکنندگان مستربچ و کامپاند ایران با حضور نمایندگانی از شرکت های نکوپلیمرآرسام، کیمیاجاویدسپاهان، پارساپلیمرشریف، پایون پلیمر، کیمیاپلیمرآپادانا، رنگدانه سیرجان، مهتاب بسپار پویا، آوا پلیمرپویا، عالی رنگ، ماناصنعت تجارت، پلیکان پتروپلیمر، نوین بسپار سازه و نوآوران بسپار برگزار شد.

کوشکی ریاست هیات مدیره انجمن از تدوین نهایی استاندارد پوشش لوله های فلزی و حضور فعال نمایندگان انجمن در جلسات کمیته تدوین استاندارد گزارشی ارائه کرد و در ادامه هدف از تشکیل کمیسیون فنی در انجمن را تشریح کرد. وی هدف اصلی تشکیل کمیسیون فنی انجمن تولیدکنندگان مستربچ و کامپاند ایران را ارائه تعریف جامع و کامل از مستربچ و کامپاند اعلام کرد که متاسفانه مشکلاتی در مبادی گمرکی برای اعضا به وجود آورده است. تدوین استانداردهای جدید و بررسی کیفی محصولات جدید از دیگر اهداف و وظایف کمیسیون فنی عنوان شد.

در ادامه از افراد حاضر برای ریاست کمیسیون فنی دعوت به عمل آمد. شرکت های پایون پلیمر به نمایندگی آقای حامد فرجی، کیمیاجاویدسپاهان (به نمایندگی مجید علی پور از طرف دکتر موید) و عالی رنگ به نمایندگی محمدعلی سرانجام خود را به عنوان نامزدهای ریاست کمیسیون فنی انجمن تولیدکنندگان مستربچ و کامپاند ایران معرفی کردند. طی رای گیری انجام گرفته با رای نزدیک عالی رنگ و کیمیاجاوید سپاهان، آقای محمدعلی سرانجام به ریاست کمیسیون فنی انجمن برگزیده شد.

کوشکی، ریاست هیات مدیره انجمن ضمن تشکر از فرجی و موید به واسطه حضور در انتخاب ریاست کمیسیون فنی به سرانجام تبریک گفته و اعلام کرد از پتانسیل علمی و فنی تمامی اعضا به ویژه شرکت های پایون پلیمر و کیمیاجاویدسپاهان در کمیسیون استفاده خواهد شد.

هر یک از اعضای کمیسیون دغدغه های خود را زمینه تعاریف مستربچ و کامپاند، استاندارد و مشکلات وارداتی و صادراتی ناشی از فقدان تعاریف جامع و کامل مطرح ساختند و راهکارهایی برای برطرف ساختن موانع ارائه شد.

روابط عمومی انجمن تولیدکنندگان مستربچ و کامپاند ایران، انتخاب محمدعلی سرانجام را به عنوان رییس کمیسیون فنی انجمن، تبریک گفته و در انجام مسوولیت های پیش رو برای ایشان آرزوی موفقیت دارد.

 

 

 

 

 

 

 

اخبار مرتبط

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد
اعضای انجمن