ارسال پاسخ

imbpa.com برگزاری همایش بومی‌سازی کاتالیست در صنعت پتروشیمی و پالایش نفت ۲۸ دى ۱۳۹۸ ۱۴:۰۶
برگزاری همایش بومی‌سازی کاتالیست در صنعت پتروشیمی و پالایش نفت به میزبانی شرکت نفت و گاز سرو ، در ۲۶ و۲۷ دی ماه در جزیره کیش برگزار شد.

برگزاری همایش بومی‌سازی کاتالیست در صنعت پتروشیمی و پالایش نفت به میزبانی شرکت نفت و گاز سرو ، در ۲۶ و۲۷ دی ماه در جزیره کیش برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی انجمن تولیدکنندگان مستربچ و کامپاند ایران، محمد امین ابراهیمی دبیر اجرایی این همایش گفت: باعث افتخار این مجموعه خواهد بود تا در سال رونق تولید در کنار شرکت‌های موفقی از صنایع پتروشیمی و پالایشی کشور قرار گرفته و بومی سازی کاتالیست‌های این صنایع را شاهد باشیم؛

وی افزود: در طول این همایش از دو کاتالیست استراتژیک سنتز متانول و کاتالیست شیفت دما پایین مورد استفاده در صنایع پتروشیمی و پالایش نفت رونمایی شد.

 همایش بومی سازی کاتالیست در صنایع پتروشیمی و پالایش نفت به پشتوانه عملکرد برتر کاتالیست های تولیدی شرکت نفت و گاز سرو برگزار میشود که رویکرد و بررسی توسعه پایدار صنایع پتروشیمی و پالایش نفت در کنار پرزنت عملکرد کاتالیست های شرکت نفت و گاز سرو مورد ارزیابی قرار گرفت.

 این همایش که با استقبال بالای مدیران شرکت های پتروشیمی و پالایش نفتی همراه بوده است در طی دو روز ۲۶ و ۲۷ دی ماه امسال و در محل هتل شایان جزیره کیش برگزار شد.

 

اخبار مرتبط

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد