ارسال پاسخ

imbpa.com برگزاری یکصد و چهل و پنجمین جلسه هیات مدیره به صورت آنلاین ۲۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۰:۵۲
به گزارش روابط عمومی انجمن تولیدکنندگان مستربچ و کامپاند ایران، یکصدو چهل و پنجمین جلسه هیات مدیره انجمن به صورت آنلاین و با استفاده از نرم افزار اسکایپ به انجام رسید.

به گزارش روابط عمومی انجمن تولیدکنندگان مستربچ و کامپاند ایران، یکصدو چهل و پنجمین جلسه هیات مدیره انجمن به صورت آنلاین و با استفاده از نرم افزار اسکایپ به انجام رسید.

این جلسه با حضور تمامی اعضای هیات مدیره به انجام رسید و مباحث متنوعی مورد بحث و گفت و گو قرار گرفت. گزارشی از پیگیری های انجام شده با پتروشیمی لاله، جم و باختر ارائه شد و با اعلام آمادگی این واحدهای پتروشیمی برای عرضه اختصاصی به صنعت مستربچ و کامپاند، نحوه اجرایی و عملیاتی شدن این موضوع مورد بررسی قرار گرفت. مصوب شد از مشاوره یکی از کارشناسان آشنا به امور پتروشیمی در انجمن برای اجرایی شدن مطلوب این مهم بهره گرفته شود. از سوی دیگرمقدار نیاز صنعت مستربچ و کامپاند به مواد و گریدهای تولیدی واحدهای مذکور پتروشیمی،  با ساز و کاری که به اطلاع اعضای انجمن و تولیدکنندگان مستربچ و کامپاند خواهد رسید، برآورد خواهد شد.

حذف مصوبه گِرد کردن تقاضاهای زیر 22 تن به بلوک های 22 تنی دیگر موضوع مورد بحث در جلسه آنلاین هیات مدیره بود که در نهایت تشکیل تعاونی تامین نیاز مستربچ و کامپاند به تصویب رسید و با رای گیری اعضای هیات مدیره، آقایان کوشکی، موید و شایسته به عنوان هیات موسس پیگیری امور مربوط به تاسیس تعاونی تا برگزاری مجمع و انتخاب هیات مدیره تعاونی را بر عهده گرفتند.

پیگیری جدی هیات مدیره برای مستثنی نمودن صنعت مستربچ و کامپاند از خرید تنها یک گرید از بورس مورد تاکید قرار گرفت و اطلاع رسانی و پیگیری از طریق تمامی مراجع مربوطه و تمامی کانال های ممکن برای این امر به بحث گذاشته شد.

در بخش دیگری از این جلسه آنلاین، ضمن تشکر از حمایت تمامی اسپانسرها و غرفه داران پنجمین کنفرانس بین المللی مستربچ و کامپاندهای پلیمری، مصوب شد تمامی رسانه های انجمن اعم از سایت، تلگرام، اینستاگرام، واتس اپ، لینکدین و...تا تعیین زمان جدید برای برگزاری کنفرانس، در اختیار شرکت های حامی و غرفه داران کنفرانس قرار گیرد تا اطلاع رسانی جامعی از توان آنان در بخش هایی که فعال هستند، به تمامی صنعت پلیمر کشور انجام پذیرد.

در بخش پایانی جلسه حمایت از کمپین نفس که توسط بخش خصوصی و با ابتکار اتاق بازرگانی تهران شکل گرفته مورد تاکید قرار گرفت و مصوب شد با اطلاع رسانی جامع تر، هیات مدیره و اعضای انجمن در این کمپین بزرگ مبارزه با ویروس منحوس کرونا مشارکت نمایند تا سهم صنعت پلیمر و پلاستیک کشور همچنان در این مبارزه و کمک به تامین نیازهای اعلام شده در این کمپین قابل ملاحظه و پررنگ باقی بماند.

در پایان اعضای هیات مدیره انجمن تولیدکنندگان مستربچ و کامپاند ایران برای اهالی این صنعت و تمامی ملت شریف ایران آرزوی سلامتی و تندرستی کرده و از مردم خواستند با جدی گرفتن این بیماری از اطلاعیه ها و دستور العمل های ستاد مبارزه با کرونا و وزارت بهداشت به طور کامل تبعیت نمایند.

 

 

 

 

 

اخبار مرتبط

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد

اعضای انجمن